VIDEO: Existuje dokument armády USA s názvom „Počasie ako silový multiplikátor – Ovládnutie počasia do roku 2025“

www.slovanskenoviny.sk/rss Publicista, analytik a vysokoškolský pedagóg Radovan Dluhý-Smith v 2. časti v rozhovore so zakladateľkou a... Príspevok VIDEO: Existuje dokument armády USA s názvom „Počasie ako silový multiplikátor – Ovládnutie počasia do roku 2025“ je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Existuje dokument armády USA s názvom „Počasie ako silový multiplikátor – Ovládnutie počasia do roku 2025“

www.slovanskenoviny.sk/rss

Publicista, analytik a vysokoškolský pedagóg Radovan Dluhý-Smith v 2. časti v rozhovore so zakladateľkou a moderátorkou Rádia Universum Martinou Kociánovou poukazuje na dokument americkej univerzity Air War College – ktorá pripravuje rôzne dokumenty týkajúce sa najnovších trendov v armáde Spojených štátov.

Sice se říká, že první obětí války je pravda, ale v případě konfliktu na Ukrajině to byl covid-19, který vymizel ze dne na den, a přestalo se o něm prakticky mluvit i psát. V předchozí části našeho rozhovoru jsme připomněli řadu otazníků, které po takzvané pandemii vyvstaly. Epidemii, která nakonec vykázala nižší úmrtnost než chřipka, doprovázela bezprecedentní opatření od roušek po lockdowny, a vytváření občanů druhé kategorie, kterými se stali všichni, kdo se odmítli nechat očkovat nedostatečně otestovanou vakcínou.

Náš host Radovan Dluhý-Smith, který se věnuje shromažďování faktů o věcech, o kterých se tak moc nemluví, k tomu poznamenal: „Vakcíny se přece běžně pět až deset let testovaly na zvířatech. Pak se pomaličku přešlo na kontrolované studie testování u lidí. Ale k tomu prakticky vůbec nedošlo. Testování na lidech probíhalo v přímém přenosu během vakcinační kampaně, která začala v roce 2021.“ Na jedné straně tak zůstaly pohádkové zisky velkým farmaceutickým firmám, a na straně druhé nezodpovězené otázky. A nám tak nezbývá, než se stále dožadovat odpovědí, pro případ, že to vše byl jen začátek.

„V rámci mých výzkumů jsem se dostal k materiálu americké armády – je to univerzita Air War College – která připravuje různé dokumenty o tom, jakým směrem pokračují trendy v armádě, a kam směrují. Je to materiál, který se nazývá „Počasí jako multiplikátor síly – přivlastnění si počasí do roku 2025“. A v tomto materiálu mají krásnou grafiku – tento materiál byl napsán v 50. letech – na které jsou uvedeny různé technologie, vypouštění různých chemikálií v rámci ovlivňování počasí, využívání různých technologií, a je tam napsáno, že už v devadesátých letech byly využívány chytré mraky plné nanotechnologií. Takže já jsem potom samozřejmě začal bádat, co to ten chytrý prach je,“ říká Radovan Dluhý-Smith.

Viac vo videu:

Predchádzajúca 1. časť 

Zdroj: radiouniversum.cz / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Existuje dokument armády USA s názvom „Počasie ako silový multiplikátor – Ovládnutie počasia do roku 2025“ je zobrazený ako prvý na .