Za výkon policajnej činnosti v multikultúrnej oblasti čelia obvineniu z extrémizmu

Berlín 26. mája 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Facebook)   Kvôli obavám z negatívnych správ v tlači bolo policajtom nariadené, aby čo najviac obmedzili svoje interakcie s migrantmi, píše Robert Semonsen pre The European Conservative Polícia na severnej stanici v Dortmunde (Wache Nord) - skupina policajtov poverená výkonom policajných činností v najmultikultúrnejšej štvrti mesta… Príspevok Za výkon policajnej činnosti v multikultúrnej oblasti čelia obvineniu z extrémizmu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Za výkon policajnej činnosti v multikultúrnej oblasti čelia obvineniu z extrémizmu

Berlín 26. mája 2023 (HSP/europeanconservative/Foto:Facebook)   Kvôli obavám z negatívnych správ v tlači bolo policajtom nariadené, aby čo najviac obmedzili svoje interakcie s migrantmi, píše Robert Semonsen pre The European Conservative Polícia na severnej stanici v Dortmunde (Wache Nord) - skupina policajtov poverená výkonom policajných činností v najmultikultúrnejšej štvrti mesta…

Príspevok Za výkon policajnej činnosti v multikultúrnej oblasti čelia obvineniu z extrémizmu zobrazený najskôr Hlavné správy.