Virologové nebyli schopní ani jednou prokázat nakažlivost běžným mezilidským kontaktem.

www.slovanskenoviny.sk/rss Při epidemii španělské chřipky v roce 1918 se rozhodli vyšetřit nakažlivost tohoto onemocnění. Věřte tomu... Príspevok Virologové nebyli schopní ani jednou prokázat nakažlivost běžným mezilidským kontaktem. je zobrazený ako prvý na .

Virologové nebyli schopní ani jednou prokázat nakažlivost běžným mezilidským kontaktem.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Při epidemii španělské chřipky v roce 1918 se rozhodli vyšetřit nakažlivost tohoto onemocnění. Věřte tomu nebo ne, vzali stovky lidí s chřipkou, vysáli jim z nosu hlen, a injekčně ho aplikovali zdravým lidem, kteří chřipku neměli. A ani jednou nedokázali vyvolat onemocnění u jiného člověka. Dělali to znovu a znovu, a nebyli schopní prokázat nakažlivost.

Do této chvíle nepředložili virologové žádnou experimentální studii, prokazující, že chřipka se šíří běžným mezilidským kontaktem. Všechny pokusy se setkaly s neúspěchem.

Vojáci za španělské chřipky umírali, protože běžně dostali 14 – 25 vakcín během první světové války. A protože válka trvala kratší dobu, než se předpokládalo, a výrobci vakcín nebyli schopní aplikovat všechny své vakcíny vojákům, rozhodli se je prodat zbytku populace. Spustili tedy největší očkovací kampaň v historii.

Vládní zdravotní agentury jsou otočné dveře pro velké farmaceutické firmy, jejichž zájmy jsou v zisku z multimiliardového prodeje vakcín, antibiotik, receptů a léků dostupných bez předpisu. Nemají zájem spáchat finanční sebevraždu financováním studií, které vyvracejí teorii choroboplodných zárodků.

Počátky chybné teorie choroboplodných zárodků, na které je založeno veškeré zkoumání původců nemocí.

Biochemie vyvrací koronu. Video bylo natočené v době covidové, Nespokojený doporučuje.

Doufejme finální zásah tomu podvodu. Těm, komu to bude připadat jako konspirace, popřejme rychlý registrační proces, krátkou frontu na vakcínu a co nejkratší intervaly mezi jednotlivými vakcínami. Svou vakcinací doslova vyléčíte tento svět.

/ nespokojeny.cz /

Príspevok Virologové nebyli schopní ani jednou prokázat nakažlivost běžným mezilidským kontaktem. je zobrazený ako prvý na .