Nemusíte byť konšpiračným teoretikom, aby ste sa obávali Svetového ekonomického fóra

Washington 3. januára 2023 (HSP/dailysceptic/Foto:TASR/AP-Michel Euler)   Samuel Greg, významný odborník na politickú ekonómiu v Americkom inštitúte pre ekonomický výskum a autor najnovšej knihy The Next American Economy: Napísal dobrý článok pre Spectator o WEF v predvečer Davosu 2023, píše Toby Young Tvrdí, že ak vám záleží na slobode, demokracii a národnom sebaurčení, je úplne... Príspevok Nemusíte byť konšpiračným teoretikom, aby ste sa obávali Svetového ekonomického fóra zobrazený najskôr Hlavné správy.

Nemusíte byť konšpiračným teoretikom, aby ste sa obávali Svetového ekonomického fóra

Washington 3. januára 2023 (HSP/dailysceptic/Foto:TASR/AP-Michel Euler)   Samuel Greg, významný odborník na politickú ekonómiu v Americkom inštitúte pre ekonomický výskum a autor najnovšej knihy The Next American Economy: Napísal dobrý článok pre Spectator o WEF v predvečer Davosu 2023, píše Toby Young Tvrdí, že ak vám záleží na slobode, demokracii a národnom sebaurčení, je úplne...

Príspevok Nemusíte byť konšpiračným teoretikom, aby ste sa obávali Svetového ekonomického fóra zobrazený najskôr Hlavné správy.