“Boj o dušu národa”: Vojna na Ukrajine priniesla Nórsku miliardy – a vyvolala kontroverziu

Oslo 3. januára 2023 (HSP/theguardian/Foto:Pixabay)   Keď sa slnko v decembrový večer ponorí do Oslofjordu, okoloidúci sa zastavujú pred novou nórskou národnou galériou umenia za 620 miliónov eur, novým Munchovým múzeom za 300 miliónov eur, novou verejnou knižnicou za 240 miliónov eur a operou za 550 miliónov eur, aby si vychutnali umierajúce svetlo Vďaka zásobám... Príspevok “Boj o dušu národa”: Vojna na Ukrajine priniesla Nórsku miliardy – a vyvolala kontroverziu zobrazený najskôr Hlavné správy.

“Boj o dušu národa”: Vojna na Ukrajine priniesla Nórsku miliardy – a vyvolala kontroverziu

Oslo 3. januára 2023 (HSP/theguardian/Foto:Pixabay)   Keď sa slnko v decembrový večer ponorí do Oslofjordu, okoloidúci sa zastavujú pred novou nórskou národnou galériou umenia za 620 miliónov eur, novým Munchovým múzeom za 300 miliónov eur, novou verejnou knižnicou za 240 miliónov eur a operou za 550 miliónov eur, aby si vychutnali umierajúce svetlo Vďaka zásobám...

Príspevok “Boj o dušu národa”: Vojna na Ukrajine priniesla Nórsku miliardy – a vyvolala kontroverziu zobrazený najskôr Hlavné správy.