Sýrsky aktivista tvrdí, že život v nemeckej spolkovej krajine Sasko je “horší ako občianska vojna v Sýrii”

Bratislava 26. marca 2023 (HSP/Remixnews/Foto:Twitter)   "Rasizmus v Sasku sa znáša ťažšie ako každodenná vojna v Sýrii” Sasko je jednou z najskeptickejších spolkových krajín v Nemecku a je známou baštou Alternatívy pre Nemecko (AfD), ktorá aktívne bojuje proti masovej imigrácii, informuje portál REMIX News Skutočnosť, že taká veľká časť obyvateľov Saska… Príspevok Sýrsky aktivista tvrdí, že život v nemeckej spolkovej krajine Sasko je “horší ako občianska vojna v Sýrii” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Sýrsky aktivista tvrdí, že život v nemeckej spolkovej krajine Sasko je “horší ako občianska vojna v Sýrii”

Bratislava 26. marca 2023 (HSP/Remixnews/Foto:Twitter)   "Rasizmus v Sasku sa znáša ťažšie ako každodenná vojna v Sýrii” Sasko je jednou z najskeptickejších spolkových krajín v Nemecku a je známou baštou Alternatívy pre Nemecko (AfD), ktorá aktívne bojuje proti masovej imigrácii, informuje portál REMIX News Skutočnosť, že taká veľká časť obyvateľov Saska…

Príspevok Sýrsky aktivista tvrdí, že život v nemeckej spolkovej krajine Sasko je “horší ako občianska vojna v Sýrii” zobrazený najskôr Hlavné správy.