Chaos na klimatickom proteste. Takmer tri tisícky aktivistov zadržala holandská polícia

Haag 11. septembra 2023 (HSP/MagyarNemzet/Foto:Twitter/X)   Polícia nasadila vodné delá, aby rozohnala tisíce klimatických aktivistov, ktorí v sobotu protestovali na diaľnici v Holandsku a žiadali ukončenie vládnych dotácií pre priemysel fosílnych palív, informuje Magyar Nemzet Viac ako 10 000 ľudí pochodovalo po diaľnici A12 do Haagu, pričom ignorovali varovania úradov,… Príspevok Chaos na klimatickom proteste. Takmer tri tisícky aktivistov zadržala holandská polícia zobrazený najskôr Hlavné správy.

Chaos na klimatickom proteste. Takmer tri tisícky aktivistov zadržala holandská polícia

Haag 11. septembra 2023 (HSP/MagyarNemzet/Foto:Twitter/X)   Polícia nasadila vodné delá, aby rozohnala tisíce klimatických aktivistov, ktorí v sobotu protestovali na diaľnici v Holandsku a žiadali ukončenie vládnych dotácií pre priemysel fosílnych palív, informuje Magyar Nemzet Viac ako 10 000 ľudí pochodovalo po diaľnici A12 do Haagu, pričom ignorovali varovania úradov,…

Príspevok Chaos na klimatickom proteste. Takmer tri tisícky aktivistov zadržala holandská polícia zobrazený najskôr Hlavné správy.