Budaj: Ministerstvo životného prostredia pripravuje súťaž na likvidáciu nebezpečného odpadu z Chemka Strážske

Bratislava 28. decembra (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Ministerstvo životného prostredia (MŽP) SR pripravuje súťaž na likvidáciu nebezpečného odpadu v kontajneroch z areálu bývalého podniku Chemko Strážske. Firma, ktorá tender vyhrá, zabezpečí jeho roztriedenie a likvidáciu. V rozhovore pre TASR to uviedol dočasne poverený minister životného prostredia Ján Budaj (OĽANO) “K tomuto kroku MŽP pristúpi po ukončení... Príspevok Budaj: Ministerstvo životného prostredia pripravuje súťaž na likvidáciu nebezpečného odpadu z Chemka Strážske zobrazený najskôr Hlavné správy.

Budaj: Ministerstvo životného prostredia pripravuje súťaž na likvidáciu nebezpečného odpadu z Chemka Strážske

Bratislava 28. decembra (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Ministerstvo životného prostredia (MŽP) SR pripravuje súťaž na likvidáciu nebezpečného odpadu v kontajneroch z areálu bývalého podniku Chemko Strážske. Firma, ktorá tender vyhrá, zabezpečí jeho roztriedenie a likvidáciu. V rozhovore pre TASR to uviedol dočasne poverený minister životného prostredia Ján Budaj (OĽANO) “K tomuto kroku MŽP pristúpi po ukončení...

Príspevok Budaj: Ministerstvo životného prostredia pripravuje súťaž na likvidáciu nebezpečného odpadu z Chemka Strážske zobrazený najskôr Hlavné správy.