Toxické myslenie. Jediná vec, ktorá skutočne existuje, je prítomnosť. Všetko ostatné je v procese tvorby.

www.slovanskenoviny.sk/rss Môžete namietať, že rastliny a zvieratá žijú neustále v prítomnosti, bez depresie a strachu z... Príspevok Toxické myslenie. Jediná vec, ktorá skutočne existuje, je prítomnosť. Všetko ostatné je v procese tvorby. je zobrazený ako prvý na .

Toxické myslenie. Jediná vec, ktorá skutočne existuje, je prítomnosť. Všetko ostatné je v procese tvorby.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Môžete namietať, že rastliny a zvieratá žijú neustále v prítomnosti, bez depresie a strachu z budúcnosti a nezaťažené minulosťou, pretože nemyslia. A že my ľudia sme na túto schopnosť myslieť takí hrdí, čo? A máme byť vôbec na čo hrdí?

Pretože práve cez naše myslenie k nám preniká strach. Strach z toho, že niečo stratíme v budúcnosti, ktorá neexistuje. Budúcnosť je teda úplne absurdný pojem.

Zvieratá riešia budúcnosť inštinktívne – vytvárajú si tukové zásoby na zimu.

Stromy sú naprogramované tak, že zhadzujú listy, aby sa zregenerovali a detoxikovali.

Aj ľudia majú prirodzenú detoxikáciu v podobe chrípky, ale ich myslenie tento očistný proces úplne zvrátilo. Namiesto toho, aby oslavoval symptómy detoxikácie, jeho toxické myslenie z nich urobilo chorobu, a tak sa snaží symptómy potlačiť, a tak odložiť očistu na neskôr, len aby sa symptómy vrátili v oveľa horšej podobe, ktorú jeho biologický stroj už nemusí prežiť.

Myslenie skutočne umožnilo človeku zjednodušiť si život pomocou rôznych vynálezov, ale v minulosti bolo len málo jedincov, ktorí myslenie používali správne. Zvyšok ľudstva myslí úplne deštruktívne, zbytočne a nesprávne. Ustavične sa zaoberajú nezmyslami z minulosti a riešia neexistujúcu budúcnosť.

Pritom jediné, čo skutočne existuje, je prítomnosť. Tu a teraz. Všetko ostatné je v procese tvorby.

A človek je jediný živočíšny druh, ktorý je taký hlúpy, že sa nechá dokonale manipulovať svojou „schopnosťou“ myslieť – strachom z niečoho, čo ešte neexistuje – z budúcnosti.

Pozerá sa na hranatú hovoriacu blikajúcu vec, prostredníctvom ktorej mu temné nízkovibračné príšery servírujú každodennú porciu strachu a pomocou nej ovládajú celú jeho existenciu a zaplavujú jeho myseľ strachom.

Je tu Covid – vypni svoju intuíciu a dôveruj nám, vezmi si dve dávky a dôveruj nám, budeš to mať ľahšie a nezomrieš. Inteligentný človek sa dá zaočkovať… A ak si dáš tretiu, budeš doslova nesmrteľný. Ešte stále žijete? Vezmi si štvrtú a piatu, tentoraz budú fungovať…

Ukrajina je odteraz dobrá, Rusko je odteraz zlé. S Rusmi sa už nemôžeš kamarátiť. Ba čo viac, Rusko je nebezpečné, boj sa ho a nenáviď ho!

Izrael je dobrý, Palestína je zlá. Bububububu!!! Dobre, obnovené strašenie Covidom nezabralo, takže tam opäť nasadíme vojnu… Pretože musíme ovládať vašu myseľ strachom. Inak by ste boli neposlušní, žili by ste v prítomnosti a my by sme nad vami stratili kontrolu.

Strach, budúcnosť je stresujúca. Neobracajte svoj hnev na nás, pozrite sa tam a bojte sa, je to zdroj všetkého zla!

V budúcnosti vám za vašu poslušnosť prinesieme spásu. Budeme ťa chrániť! Len nám teraz vráťte časť svojich slobôd. Inak bude budúcnosť zlá a bububu!

Živá bytosť, žijúca v prítomnosti, sa usmieva, pozerá, ako krásne kvitne strom, a odpovedá vystrašenému prežívajúcemu zväzku nervov na jeho snahu hovoriť o vojne alebo čiernom kašli:

„Tu nie je vojna ani čierny kašeľ, a aj keby bola, nešiel by som do nej. A ani na test na čierny kašeľ nepôjdem, takže im nebudem pomáhať robiť čísla…“

„Aký nezodpovedný hlupák,“ myslí si predpisovo vystrašený materialista.

Považuje sa za blázna, ale pre koho? Iba za toho, kto je skutočným bláznom.

Príspevok Toxické myslenie. Jediná vec, ktorá skutočne existuje, je prítomnosť. Všetko ostatné je v procese tvorby. je zobrazený ako prvý na .