Škandál z Nemecka! Gang ukrajinských školáčok brutálne zmlátil a päť hodín týral 13-ročnú Slovenku!

www.slovanskenoviny.sk/rss Šialené! Nemeckom otriasa škandál, ktorého aktérmi sú deti – gang štyroch ukrajinských školáčok vo veku... Príspevok Škandál z Nemecka! Gang ukrajinských školáčok brutálne zmlátil a päť hodín týral 13-ročnú Slovenku! je zobrazený ako prvý na .

Škandál z Nemecka! Gang ukrajinských školáčok brutálne zmlátil a päť hodín týral 13-ročnú Slovenku!

www.slovanskenoviny.sk/rss

Šialené! Nemeckom otriasa škandál, ktorého aktérmi sú deti – gang štyroch ukrajinských školáčok vo veku 12 až 17 rokov prepadol v parku v saskom Meissene 13-ročnú Slovenku. Ukrajinky Slovenku zatiahli do ruiny jedného domu a tam ju päť hodín týrali.

Dievčatá svoju obeť okrem iného mlátili palicou. Polícia má podozrenie, že si agresorky svoje počínanie nahrávali na mobilný telefón. O incidente informoval nemecký portál Bild.

Incident sa podľa Bildu začal v sobotu okolo deviatej hodiny dopoludnia. Útočnice si podľa denníka Bild vyhliadli obeť v parku Käthe Kollwitzovej. Školáčku najskôr oslovili, zadržali a potom zatiahli do neďalekej ruiny domu. Tam ju spútali a palicami opakovane mlátili.

„Proti presile nemala šancu,“komentoval denník správania sa agresoriek.

Ukrajinky pustili Slovenku až okolo druhej hodiny popoludní, teda po piatich hodinách. Zranená obeť z ruiny utiekla a privolala si pomoc. Rany jej následne ošetril lekár.

Polícia podozrivých zadržala krátko po tom, čo dostala oznámenie o útoku. Kriminalisti začali vyšetrovanie pre podozrenie z obmedzovania osobnej slobody a nebezpečného ublíženia na zdraví. Motív útoku nie je zatiaľ jasný, vyšetrovatelia nespresnili, či útočníčka aj obeť chodia do rovnakej školy.

Kriminalisti však preverujú možnosť, že si agresorky svoju brutálnu akciu nahrávali. „Je to predmetom ďalšieho vyšetrovania. Zaistili sme smartfóny,“potvrdil pre Bild policajný hovorca.

Aj v Nemecku sa v poslednej dobe opakovane vyskytujú otrasné prípady kriminality medzi mládežou, keď si neplnoletí páchatelia filmujú svoje útoky a záznamy dokonca zverejňujú na internete. Podľa štatistiky polície za rok 2023 počet podobných incidentov dramaticky vzrástol s tým, že sa tak deje najmä medzi migrantmi.

hlavnydennik.sk

Príspevok Škandál z Nemecka! Gang ukrajinských školáčok brutálne zmlátil a päť hodín týral 13-ročnú Slovenku! je zobrazený ako prvý na .