Budaj: Budovanie verejných vodovodov, kanalizácií a ČOV sa vďaka zmenám zrýchli

Bratislava 9. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák)   Súčasná vláda presadzuje intenzívnejšiu a adresnejšiu pomoc v budovaní vodárenskej infraštruktúry, predovšetkým kanalizácií a vodovodov pre menšie obce. V rozhovore pre TASR to povedal dočasne poverený minister životného prostredia SR Ján Budaj (OĽANO) s tým, že vďaka vypracovaným zmenám sa zrýchli budovanie verejných vodovodov, verejných kanalizácií... Príspevok Budaj: Budovanie verejných vodovodov, kanalizácií a ČOV sa vďaka zmenám zrýchli zobrazený najskôr Hlavné správy.

Budaj: Budovanie verejných vodovodov, kanalizácií a ČOV sa vďaka zmenám zrýchli

Bratislava 9. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák)   Súčasná vláda presadzuje intenzívnejšiu a adresnejšiu pomoc v budovaní vodárenskej infraštruktúry, predovšetkým kanalizácií a vodovodov pre menšie obce. V rozhovore pre TASR to povedal dočasne poverený minister životného prostredia SR Ján Budaj (OĽANO) s tým, že vďaka vypracovaným zmenám sa zrýchli budovanie verejných vodovodov, verejných kanalizácií...

Príspevok Budaj: Budovanie verejných vodovodov, kanalizácií a ČOV sa vďaka zmenám zrýchli zobrazený najskôr Hlavné správy.