Šéfka spravodajstva aj oficiálne oznámila koniec objektívnosti RTVS. Čo na to Taraba ?

Bratislava 9. januára 2023 (HSP/Sme/Facebook/RTVS/Foto: TASR – Jakub Kotian)   Sekciu spravodajstva a publicistiky RTVS vedie od začiatku roka Anna Sámelová, ktorá je známa najmä z dnes už neexistujúceho Rádia Twist či zo svojho predošlého pôsobenia v Slovenskom rozhlase. RTVS bolo už niekoľkokrát označené za najobjektívnejšie spravodajstvo na Slovensku. S novým vedením však prichádzajú aj... Príspevok Šéfka spravodajstva aj oficiálne oznámila koniec objektívnosti RTVS. Čo na to Taraba ? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Šéfka spravodajstva aj oficiálne oznámila koniec objektívnosti RTVS. Čo na to Taraba ?

Bratislava 9. januára 2023 (HSP/Sme/Facebook/RTVS/Foto: TASR – Jakub Kotian)   Sekciu spravodajstva a publicistiky RTVS vedie od začiatku roka Anna Sámelová, ktorá je známa najmä z dnes už neexistujúceho Rádia Twist či zo svojho predošlého pôsobenia v Slovenskom rozhlase. RTVS bolo už niekoľkokrát označené za najobjektívnejšie spravodajstvo na Slovensku. S novým vedením však prichádzajú aj...

Príspevok Šéfka spravodajstva aj oficiálne oznámila koniec objektívnosti RTVS. Čo na to Taraba ? zobrazený najskôr Hlavné správy.