Lengvarský: Rokovania s LOZ by som dnes urýchlil tak, aby nedošlo k výpovediam

Bratislava 9. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR – Dano Veselský )   Proces rokovaní s Lekárskym odborovým združením (LOZ) by som dnes urýchlil tak, aby nedošlo k hromadným výpovediam lekárov. Pre TASR to uviedol dočasne poverený minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nominant OĽANO). Zároveň podotkol, že na množstve vecí, ktoré lekárski odborári požadovali, rezort pracoval už predtým “Na... Príspevok Lengvarský: Rokovania s LOZ by som dnes urýchlil tak, aby nedošlo k výpovediam zobrazený najskôr Hlavné správy.

Lengvarský: Rokovania s LOZ by som dnes urýchlil tak, aby nedošlo k výpovediam

Bratislava 9. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR – Dano Veselský )   Proces rokovaní s Lekárskym odborovým združením (LOZ) by som dnes urýchlil tak, aby nedošlo k hromadným výpovediam lekárov. Pre TASR to uviedol dočasne poverený minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nominant OĽANO). Zároveň podotkol, že na množstve vecí, ktoré lekárski odborári požadovali, rezort pracoval už predtým “Na...

Príspevok Lengvarský: Rokovania s LOZ by som dnes urýchlil tak, aby nedošlo k výpovediam zobrazený najskôr Hlavné správy.