Ukrajinská kukurica i obilie sú kontaminované, hlásia Maďari. Vykonáva Slovensko dostatočné kontroly?

Bratislava 9. apríla 2023 (HSP/Foto:Pixabay)   Maďarsko zachytilo kontaminovanú kukuricu z Ukrajiny a ani s ukrajinským obilím to nie je úplne v poriadku. Podľa oznámenia maďarského ministerstva pôdohospodárstva bolo ukrajinské dovážané obilie podrobené prísnej kontrole a vo viacerých prípadoch bola zistená kontaminácia toxínmi a GMO. Dovezená ukrajinská kukurica bola taktiež… Príspevok Ukrajinská kukurica i obilie sú kontaminované, hlásia Maďari. Vykonáva Slovensko dostatočné kontroly? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ukrajinská kukurica i obilie sú kontaminované, hlásia Maďari. Vykonáva Slovensko dostatočné kontroly?

Bratislava 9. apríla 2023 (HSP/Foto:Pixabay)   Maďarsko zachytilo kontaminovanú kukuricu z Ukrajiny a ani s ukrajinským obilím to nie je úplne v poriadku. Podľa oznámenia maďarského ministerstva pôdohospodárstva bolo ukrajinské dovážané obilie podrobené prísnej kontrole a vo viacerých prípadoch bola zistená kontaminácia toxínmi a GMO. Dovezená ukrajinská kukurica bola taktiež…

Príspevok Ukrajinská kukurica i obilie sú kontaminované, hlásia Maďari. Vykonáva Slovensko dostatočné kontroly? zobrazený najskôr Hlavné správy.