Zelenskyj sa ocitol na okraji priepasti: “Priazovský masaker”, ostré odmietnutie z Washingtonu a státisíce hrobov

Kyjev 1. augusta 2023 (HSP/kp.kg/Foto:Twitter)   Publicista Alexander Grišin: Zelenskyj sa ocitol na okraji priepasti S každým dňom aktívnych bojov ukrajinských ozbrojených síl sa Ukrajina blíži k vlastnému koncu. Kyjev sa ocitol v pozícii zugzwangu, keď každý krok Zelenského tímu len zhoršuje postavenie Ukrajiny. To všetko sa navyše deje na… Príspevok Zelenskyj sa ocitol na okraji priepasti: “Priazovský masaker”, ostré odmietnutie z Washingtonu a státisíce hrobov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zelenskyj sa ocitol na okraji priepasti: “Priazovský masaker”, ostré odmietnutie z Washingtonu a státisíce hrobov

Kyjev 1. augusta 2023 (HSP/kp.kg/Foto:Twitter)   Publicista Alexander Grišin: Zelenskyj sa ocitol na okraji priepasti S každým dňom aktívnych bojov ukrajinských ozbrojených síl sa Ukrajina blíži k vlastnému koncu. Kyjev sa ocitol v pozícii zugzwangu, keď každý krok Zelenského tímu len zhoršuje postavenie Ukrajiny. To všetko sa navyše deje na…

Príspevok Zelenskyj sa ocitol na okraji priepasti: “Priazovský masaker”, ostré odmietnutie z Washingtonu a státisíce hrobov zobrazený najskôr Hlavné správy.