Uhrík: 28 europoslancov podáva podnet na progresívneho primátora Bruselu

www.slovanskenoviny.sk/rss Bruselskí multi-kulti progresívci chceli zakázať konferenciu #NatCon pre V. Orbána a N. Farragea. Podávame spoločný... Príspevok Uhrík: 28 europoslancov podáva podnet na progresívneho primátora Bruselu je zobrazený ako prvý na .

Uhrík: 28 europoslancov podáva podnet na progresívneho primátora Bruselu

www.slovanskenoviny.sk/rss

Bruselskí multi-kulti progresívci chceli zakázať konferenciu #NatCon pre V. Orbána a N. Farragea. Podávame spoločný podnet belgickej prokuratúre, informuje na sociálnej sieti Milan Uhrík.

Podľa neho sú liberáli čoraz drzejší a radikálnejší po celej Európe. „Musíme proti nim držať spolu“

Aj preto spoločne s 28 europoslancami z frakcií ID, ECR a EPP posielajú podnet belgickému prokurátorovi, aby klepol po prstoch “progresívnemu” starostovi Emirovi Kirovi, ktorý by „najradšej zakázal každého s iným názorom”.

Ako uvádzajú v liste: “Kroky miestnych orgánov podkopávajú základné princípy demokracie a právneho štátu zakotvené v európskych zmluvách. Takéto vážne porušenia základných práv a európskych hodnôt, vyskytujúcich sa v srdci našej európskej demokracie, nemôžeme prehliadnuť.”

Nebudeme ustupovať arogantným progresívcom, ktorí si myslia, že zjedli všetku múdrosť sveta. Svet nepatrí len im! Patrí uviedol europoslanec Milan Uhrík (Hnutie REPUBLIKA).

Na záver odkázal Andrejovi Dankovi a Rudolfovi Huliakovi (SNS), ktorí o ňom rozširujú klamstvá, že v Europarlamente si s ním “nikto ani kávu nevypije”, že veru, „na kávičkách príliš nevysedávame, ale zato spoločne pracujeme“.

skspravy.sk

Príspevok Uhrík: 28 europoslancov podáva podnet na progresívneho primátora Bruselu je zobrazený ako prvý na .