SASKA: Vláda je na najlepšej ceste pripraviť naše zdravotníctvo o takmer 300 miliónov eur, zvolávame mimoriadny výbor

Bratislava 11. apríla 2023 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Strana Sloboda a Solidarita (SASKA) sleduje s veľkou nevôľou pokračujúce otáľanie vlády v prípade financovania modernizácie slovenského zdravotníctva z Plánu obnovy a odolnosti (POO). Váhavosť a neschopnosť politikov pripravia zdravotníkov a pacientov o 281 miliónov eur Eduard Heger a jeho poverená vláda nepochopiteľne… Príspevok SASKA: Vláda je na najlepšej ceste pripraviť naše zdravotníctvo o takmer 300 miliónov eur, zvolávame mimoriadny výbor zobrazený najskôr Hlavné správy.

SASKA: Vláda je na najlepšej ceste pripraviť naše zdravotníctvo o takmer 300 miliónov eur, zvolávame mimoriadny výbor

Bratislava 11. apríla 2023 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Strana Sloboda a Solidarita (SASKA) sleduje s veľkou nevôľou pokračujúce otáľanie vlády v prípade financovania modernizácie slovenského zdravotníctva z Plánu obnovy a odolnosti (POO). Váhavosť a neschopnosť politikov pripravia zdravotníkov a pacientov o 281 miliónov eur Eduard Heger a jeho poverená vláda nepochopiteľne…

Príspevok SASKA: Vláda je na najlepšej ceste pripraviť naše zdravotníctvo o takmer 300 miliónov eur, zvolávame mimoriadny výbor zobrazený najskôr Hlavné správy.