Aktivisti spustili petíciu za vyhlásenie referenda s kultúrno-etickými otázkami

Bratislava 11. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Občianska iniciatíva Referendum23 spustila petíciu za vyhlásenie referenda. Má obsahovať sedem kultúrno-etických otázok, týkajúcich sa napríklad legalizácie marihuany na lekárske a rekreačné účely či povolenia registrovaných partnerstiev párov bez ohľadu na ich pohlavie. Na utorkovom brífingu v Bratislave o tom za iniciatívu informoval Ján… Príspevok Aktivisti spustili petíciu za vyhlásenie referenda s kultúrno-etickými otázkami zobrazený najskôr Hlavné správy.

Aktivisti spustili petíciu za vyhlásenie referenda s kultúrno-etickými otázkami

Bratislava 11. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Občianska iniciatíva Referendum23 spustila petíciu za vyhlásenie referenda. Má obsahovať sedem kultúrno-etických otázok, týkajúcich sa napríklad legalizácie marihuany na lekárske a rekreačné účely či povolenia registrovaných partnerstiev párov bez ohľadu na ich pohlavie. Na utorkovom brífingu v Bratislave o tom za iniciatívu informoval Ján…

Príspevok Aktivisti spustili petíciu za vyhlásenie referenda s kultúrno-etickými otázkami zobrazený najskôr Hlavné správy.