Poslanci schválili Naďov návrh. MO predloží správu o predanom či rozdanom majetku z čias vlád Fica

Bratislava 18. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Ministerstvo obrany (MO) SR by malo Národnej rade (NR) SR predložiť v správe zoznam všetkého vojenského majetku, ktorý sa predal alebo rozdal počas obdobia troch vlád Roberta Fica (Smer-SD). Obsahovať má aj finančné ohodnotenie každej položky. Vyplýva to z procedurálneho návrhu nezaradeného poslanca… Príspevok Poslanci schválili Naďov návrh. MO predloží správu o predanom či rozdanom majetku z čias vlád Fica zobrazený najskôr Hlavné správy.

Poslanci schválili Naďov návrh. MO predloží správu o predanom či rozdanom majetku z čias vlád Fica

Bratislava 18. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Ministerstvo obrany (MO) SR by malo Národnej rade (NR) SR predložiť v správe zoznam všetkého vojenského majetku, ktorý sa predal alebo rozdal počas obdobia troch vlád Roberta Fica (Smer-SD). Obsahovať má aj finančné ohodnotenie každej položky. Vyplýva to z procedurálneho návrhu nezaradeného poslanca…

Príspevok Poslanci schválili Naďov návrh. MO predloží správu o predanom či rozdanom majetku z čias vlád Fica zobrazený najskôr Hlavné správy.