NCZI: Na Slovensku ročne pribudne približne 4000 ľudí s Parkinsonovou chorobou

Bratislava 11. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Na Slovensku ročne pribudne približne 4000 ľudí s Parkinsonovou chorobou. Vyplýva to z údajov Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI), o ktorých informovalo pri príležitosti Svetového dňa Parkinsonovej choroby Podľa štatistík bolo v neurologických ambulanciách sledovaných najviac pacientov s týmto ochorením v roku 2019, a… Príspevok NCZI: Na Slovensku ročne pribudne približne 4000 ľudí s Parkinsonovou chorobou zobrazený najskôr Hlavné správy.

NCZI: Na Slovensku ročne pribudne približne 4000 ľudí s Parkinsonovou chorobou

Bratislava 11. apríla 2023 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Na Slovensku ročne pribudne približne 4000 ľudí s Parkinsonovou chorobou. Vyplýva to z údajov Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI), o ktorých informovalo pri príležitosti Svetového dňa Parkinsonovej choroby Podľa štatistík bolo v neurologických ambulanciách sledovaných najviac pacientov s týmto ochorením v roku 2019, a…

Príspevok NCZI: Na Slovensku ročne pribudne približne 4000 ľudí s Parkinsonovou chorobou zobrazený najskôr Hlavné správy.