Proč to ti chciválkové dělají? Smočili si už sosáček v koksu války, a nemají na vybranou.

www.slovanskenoviny.sk/rss Stále častěji se mě ptáte „proč to ti lidé dělají?!“ a máte na mysli herce... Príspevok Proč to ti chciválkové dělají? Smočili si už sosáček v koksu války, a nemají na vybranou. je zobrazený ako prvý na .

Proč to ti chciválkové dělají? Smočili si už sosáček v koksu války, a nemají na vybranou.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Stále častěji se mě ptáte „proč to ti lidé dělají?!“ a máte na mysli herce Vetchého a řadu dalších včetně našeho derniéra. Ne, není to jen touhou po pozornosti, i když toto vysvětlení se nabízí jako nejsnazší. Když s nimi mluvíte, zjistíte, že mají strach, obrovský strach, že přijdou o svá dobrá bydla.

A potíž je, že válka a její podpora, je jak tvrdý fet – když začneš, nemůžeš přestat a hlavně: na začátku si vůbec neuvědomuješ, jak bude vypadat konec.

Fiala přiznal, že jsme dodávali Ukrajině zbraně už před rokem 2022. Nevím, co si myslel, ale to není podstatné. Teď už bude jednat jen jako zvíře zahnané do kouta.

Zatímco média vykreslují hrdinný ústup ukrajinských vojsk, v lepším případě držení linií, realita evidentně vypadá jinak – a NATO začíná panikařit, protože plán „oslabíme Rusko, svrhneme Putina a rozdělíme si ruské nerostné bohatství“ prostě nevychází.

V klíčovém okamžiku, kdy všichni zatáhli za záchrannou brzdu, protože si uvědomili, že Rusko tady bude i po válce, udělali naši Chciválkové přesný opak a přihodili pod kotel.

Hele, když někdo pošle deset tisíc dronů na Rusko, tak ho chápu, že s sebou nosí vojenský bágl s plnou polní i po Praze.

Ti lidé teď budou jednat zcela iracionálně, což se už děje. Podívejte se na detektivky typu Columbo, Dalziel a Pascoe, Vraždy v Midsomeru… Ano, ta první vražda je plánovaná a promyšlená. Ty další už jsou jen ze strachu, z obav z prozrazení apod.

Adolf taky věděl, že těch pár dětí z Hitlerjugend už ho nezachrání, přesto je hladil po tvářích a posílal na smrt. Proč?! No protože mu šlo o existenci.

Teď všichni tihle, kdo si už v koksu války smočili sosáček, nemají na vybranou. Mír by pro ně byl hrozbou a tak budou chtít válčit do zničení všeho a všech.

Je nutné to jednoznačně odmítnout. Oni se bojí, ale nemají právo nás před sebe strkat jako štít!

ZDROJ: FB Tomáš Tyl/Nespokojeny

Príspevok Proč to ti chciválkové dělají? Smočili si už sosáček v koksu války, a nemají na vybranou. je zobrazený ako prvý na .