Podľa amerických republikánov môže byť pôvod covidu spojený s čínskym programom na výrobu biologických zbraní

Bratislava 20. decembra 2022 (HSP/Fox News/Foto: TASR/AP/Tao Ming/Xinhua)   Republikánski členovia výboru Snemovne reprezentantov pre tajné služby v nedávno zverejnenej správe tvrdia, že existujú „náznaky“, že COVID-19 by mohol byť spojený s čínskym výskumným programom biologických zbraní a „prenikol“ do ľudskej populácie počas incidentu vo Wuhanskom inštitúte virológie, referuje o tom televízny kanál Fox News... Príspevok Podľa amerických republikánov môže byť pôvod covidu spojený s čínskym programom na výrobu biologických zbraní zobrazený najskôr Hlavné správy.

Podľa amerických republikánov môže byť pôvod covidu spojený s čínskym programom na výrobu biologických zbraní

Bratislava 20. decembra 2022 (HSP/Fox News/Foto: TASR/AP/Tao Ming/Xinhua)   Republikánski členovia výboru Snemovne reprezentantov pre tajné služby v nedávno zverejnenej správe tvrdia, že existujú „náznaky“, že COVID-19 by mohol byť spojený s čínskym výskumným programom biologických zbraní a „prenikol“ do ľudskej populácie počas incidentu vo Wuhanskom inštitúte virológie, referuje o tom televízny kanál Fox News...

Príspevok Podľa amerických republikánov môže byť pôvod covidu spojený s čínskym programom na výrobu biologických zbraní zobrazený najskôr Hlavné správy.