Rusko a Čína zdieľajú stratégie na oslabenie NATO, tvrdí najvyšší americký diplomat

Peking 20. decembra 2022 (HSP/ft/Foto:Twitter)   Rusko a Čína “zdieľajú súbor nástrojov” stratégií na oslabenie členov NATO, varoval najvyšší americký diplomat a vyzval západné hlavné mestá, aby zintenzívnili úsilie na obranu proti Moskve aj Pekingu, informuje Financial Times Washington nalieha na členov transatlantickej aliancie, aby sprísnili svoj postoj voči Číne, pričom sa odvoláva na vojenský... Príspevok Rusko a Čína zdieľajú stratégie na oslabenie NATO, tvrdí najvyšší americký diplomat zobrazený najskôr Hlavné správy.

Rusko a Čína zdieľajú stratégie na oslabenie NATO, tvrdí najvyšší americký diplomat

Peking 20. decembra 2022 (HSP/ft/Foto:Twitter)   Rusko a Čína “zdieľajú súbor nástrojov” stratégií na oslabenie členov NATO, varoval najvyšší americký diplomat a vyzval západné hlavné mestá, aby zintenzívnili úsilie na obranu proti Moskve aj Pekingu, informuje Financial Times Washington nalieha na členov transatlantickej aliancie, aby sprísnili svoj postoj voči Číne, pričom sa odvoláva na vojenský...

Príspevok Rusko a Čína zdieľajú stratégie na oslabenie NATO, tvrdí najvyšší americký diplomat zobrazený najskôr Hlavné správy.