Nie všetko je rúžové. Ako budú vyzerať rusko-iránske energetické transakcie za 40 miliárd dolárov

Moskva/Teherán 14. januára 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Iránska národná ropná spoločnosť (NIOC) podpísala 19. júla 2022 memorandum o porozumení s ruskou plynárenskou spoločnosťou Gazprom v hodnote takmer 40 miliárd USD, informuje Oil Price Dohodu podpísali generálni riaditelia oboch spoločností počas virtuálnej ceremónie v ten istý deň, keď ruský prezident Vladimir Putin pricestoval do Teheránu na samit... Príspevok Nie všetko je rúžové. Ako budú vyzerať rusko-iránske energetické transakcie za 40 miliárd dolárov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Nie všetko je rúžové. Ako budú vyzerať rusko-iránske energetické transakcie za 40 miliárd dolárov

Moskva/Teherán 14. januára 2023 (HSP/Foto:Twitter)   Iránska národná ropná spoločnosť (NIOC) podpísala 19. júla 2022 memorandum o porozumení s ruskou plynárenskou spoločnosťou Gazprom v hodnote takmer 40 miliárd USD, informuje Oil Price Dohodu podpísali generálni riaditelia oboch spoločností počas virtuálnej ceremónie v ten istý deň, keď ruský prezident Vladimir Putin pricestoval do Teheránu na samit...

Príspevok Nie všetko je rúžové. Ako budú vyzerať rusko-iránske energetické transakcie za 40 miliárd dolárov zobrazený najskôr Hlavné správy.