Formuje sa nový svetový energetický poriadok: Svetový obchod s ropou sa pomaly, ale isto zbavuje dolárovej závislosti

Bratislava 5. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP/Yue Yuewei/Xinhua)   Na Valentína v roku 1945 sa americký prezident Franklin Delano Roosevelt stretol so saudskoarabským kráľom Abdulom Azízom Ibn Saudom na americkom krížniku USS Quincy. Bol to začiatok jedného z najdôležitejších geopolitických spojenectiev za posledných 70 rokov, v ktorom bola bezpečnosť USA na Blízkom východe vymenená za ropu viazanú... Príspevok Formuje sa nový svetový energetický poriadok: Svetový obchod s ropou sa pomaly, ale isto zbavuje dolárovej závislosti zobrazený najskôr Hlavné správy.

Formuje sa nový svetový energetický poriadok: Svetový obchod s ropou sa pomaly, ale isto zbavuje dolárovej závislosti

Bratislava 5. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP/Yue Yuewei/Xinhua)   Na Valentína v roku 1945 sa americký prezident Franklin Delano Roosevelt stretol so saudskoarabským kráľom Abdulom Azízom Ibn Saudom na americkom krížniku USS Quincy. Bol to začiatok jedného z najdôležitejších geopolitických spojenectiev za posledných 70 rokov, v ktorom bola bezpečnosť USA na Blízkom východe vymenená za ropu viazanú...

Príspevok Formuje sa nový svetový energetický poriadok: Svetový obchod s ropou sa pomaly, ale isto zbavuje dolárovej závislosti zobrazený najskôr Hlavné správy.