Proamerická zahraničná politika EÚ nemôže zakryť ekonomické výhody projektu BRI

Peking 15. októbra 2023 (HSP/globaltimes/Foto:Facebook)   Čínsky telekomunikačný gigant Huawei Technologies svojím úsilím o siete 5,5G opäť ukázal, ako sa drží na čele svetového telekomunikačného priemyslu. Na 14. globálnom fóre o mobilnom širokopásmovom pripojení v Dubaji v Spojených arabských emirátoch spoločnosť Huawei v stredu oznámila uvedenie prvých produktov a riešení… Príspevok Proamerická zahraničná politika EÚ nemôže zakryť ekonomické výhody projektu BRI zobrazený najskôr Hlavné správy.

Proamerická zahraničná politika EÚ nemôže zakryť ekonomické výhody projektu BRI

Peking 15. októbra 2023 (HSP/globaltimes/Foto:Facebook)   Čínsky telekomunikačný gigant Huawei Technologies svojím úsilím o siete 5,5G opäť ukázal, ako sa drží na čele svetového telekomunikačného priemyslu. Na 14. globálnom fóre o mobilnom širokopásmovom pripojení v Dubaji v Spojených arabských emirátoch spoločnosť Huawei v stredu oznámila uvedenie prvých produktov a riešení…

Príspevok Proamerická zahraničná politika EÚ nemôže zakryť ekonomické výhody projektu BRI zobrazený najskôr Hlavné správy.