GRECO: SR plní málo odporúčaní proti korupcii poslancov, pri prokurátoroch viac

Bratislava/Štrasburg 15. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR/DPA/ZB-Patrick Pleul)   Slovensko je v najnovšej správe Skupiny štátov proti korupcii (GRECO) medzi členskými krajinami Rady Európy s najvyšším podielom neimplementovaných odporúčaní týkajúcich sa boja proti korupcii v parlamente. Slovensko do praxe neuviedlo 60 percent odporúčaní a je v tomto negatívnom rebríčku piate. TASR o… Príspevok GRECO: SR plní málo odporúčaní proti korupcii poslancov, pri prokurátoroch viac zobrazený najskôr Hlavné správy.

GRECO: SR plní málo odporúčaní proti korupcii poslancov, pri prokurátoroch viac

Bratislava/Štrasburg 15. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR/DPA/ZB-Patrick Pleul)   Slovensko je v najnovšej správe Skupiny štátov proti korupcii (GRECO) medzi členskými krajinami Rady Európy s najvyšším podielom neimplementovaných odporúčaní týkajúcich sa boja proti korupcii v parlamente. Slovensko do praxe neuviedlo 60 percent odporúčaní a je v tomto negatívnom rebríčku piate. TASR o…

Príspevok GRECO: SR plní málo odporúčaní proti korupcii poslancov, pri prokurátoroch viac zobrazený najskôr Hlavné správy.