Komisár EÚ pre rozpočet tvrdí, že Maďarsko nesplnilo požiadavky právneho štátu. Čo sa stane s miliardovými finančnými prostriedkami?

Budapešť 26. mája 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Francisco Seco)   EÚ vyvíja na Maďarsko maximálny finančný tlak, informuje REMIX News Komisár EÚ pre rozpočet Johannes Hahn v Európskom parlamente uviedol, že Maďarsko zatiaľ nesplnilo podmienky na získanie finančných prostriedkov EÚ. Orbánova vláda preto čelí novým rozpočtovým výzvam, keďže v hre sú miliardy eur,… Príspevok Komisár EÚ pre rozpočet tvrdí, že Maďarsko nesplnilo požiadavky právneho štátu. Čo sa stane s miliardovými finančnými prostriedkami? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Komisár EÚ pre rozpočet tvrdí, že Maďarsko nesplnilo požiadavky právneho štátu. Čo sa stane s miliardovými finančnými prostriedkami?

Budapešť 26. mája 2023 (HSP/rmx.news/Foto:TASR/AP-Francisco Seco)   EÚ vyvíja na Maďarsko maximálny finančný tlak, informuje REMIX News Komisár EÚ pre rozpočet Johannes Hahn v Európskom parlamente uviedol, že Maďarsko zatiaľ nesplnilo podmienky na získanie finančných prostriedkov EÚ. Orbánova vláda preto čelí novým rozpočtovým výzvam, keďže v hre sú miliardy eur,…

Príspevok Komisár EÚ pre rozpočet tvrdí, že Maďarsko nesplnilo požiadavky právneho štátu. Čo sa stane s miliardovými finančnými prostriedkami? zobrazený najskôr Hlavné správy.