“Čipové vojny s Čínou hrozia obrovskými škodami pre americké technológie,” varuje šéf Nvidie

Peking 26. mája 2023 (HSP/ft/Foto:Pixabay)   Výkonný riaditeľ spoločnosti Nvidia, najhodnotnejšej polovodičovej spoločnosti na svete, varoval, že americkému technologickému priemyslu hrozia "obrovské škody" v dôsledku eskalácie boja o čipy medzi Washingtonom a Pekingom Jensen Huang v rozhovore pre Financial Times uviedol, že americké kontroly vývozu, ktoré zaviedla Bidenova administratíva s… Príspevok “Čipové vojny s Čínou hrozia obrovskými škodami pre americké technológie,” varuje šéf Nvidie zobrazený najskôr Hlavné správy.

“Čipové vojny s Čínou hrozia obrovskými škodami pre americké technológie,” varuje šéf Nvidie

Peking 26. mája 2023 (HSP/ft/Foto:Pixabay)   Výkonný riaditeľ spoločnosti Nvidia, najhodnotnejšej polovodičovej spoločnosti na svete, varoval, že americkému technologickému priemyslu hrozia "obrovské škody" v dôsledku eskalácie boja o čipy medzi Washingtonom a Pekingom Jensen Huang v rozhovore pre Financial Times uviedol, že americké kontroly vývozu, ktoré zaviedla Bidenova administratíva s…

Príspevok “Čipové vojny s Čínou hrozia obrovskými škodami pre americké technológie,” varuje šéf Nvidie zobrazený najskôr Hlavné správy.