Kto by to niekedy povedal. Nemeckí dôchodcovia sa sťahujú do východoeurópskej krajiny

Bratislava 23. apríla 2023 (HSP/Hungarytoday/Foto:Pixabay)   V priebehu niekoľkých rokov sa počet nemeckých dôchodcov žijúcich v Maďarsku zvýšil o štvrtinu, informuje spravodajský portál Világgazdaság s odvolaním sa na správu nemeckého verejnoprávneho kanála Podľa článku správa Mitteldeutscher Rundfunk (MDR) ukazuje, že Nemci si húfne vyberajú Maďarsko najmä z politických dôvodov, ale… Príspevok Kto by to niekedy povedal. Nemeckí dôchodcovia sa sťahujú do východoeurópskej krajiny zobrazený najskôr Hlavné správy.

Kto by to niekedy povedal. Nemeckí dôchodcovia sa sťahujú do východoeurópskej krajiny

Bratislava 23. apríla 2023 (HSP/Hungarytoday/Foto:Pixabay)   V priebehu niekoľkých rokov sa počet nemeckých dôchodcov žijúcich v Maďarsku zvýšil o štvrtinu, informuje spravodajský portál Világgazdaság s odvolaním sa na správu nemeckého verejnoprávneho kanála Podľa článku správa Mitteldeutscher Rundfunk (MDR) ukazuje, že Nemci si húfne vyberajú Maďarsko najmä z politických dôvodov, ale…

Príspevok Kto by to niekedy povedal. Nemeckí dôchodcovia sa sťahujú do východoeurópskej krajiny zobrazený najskôr Hlavné správy.