Dôchodcu, ktorého našli mŕtveho, mal zavraždiť 33-ročný obyvateľ obce Hájnačka

Hájnačka 9. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Polícia SR-Banskobystrický kraj)   Na obzvlášť závažný zločin vraždy prekvalifikovali v týchto dňoch policajti prípad podozrivého úmrtia 86-ročného muža, ktorého minulý týždeň našli bez známok života v rodinnom dome v obci Hájnačka v okrese Rimavská Sobota Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, privolaný lekár vtedy na mieste skonštatoval smrť... Príspevok Dôchodcu, ktorého našli mŕtveho, mal zavraždiť 33-ročný obyvateľ obce Hájnačka zobrazený najskôr Hlavné správy.

Dôchodcu, ktorého našli mŕtveho, mal zavraždiť 33-ročný obyvateľ obce Hájnačka

Hájnačka 9. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Polícia SR-Banskobystrický kraj)   Na obzvlášť závažný zločin vraždy prekvalifikovali v týchto dňoch policajti prípad podozrivého úmrtia 86-ročného muža, ktorého minulý týždeň našli bez známok života v rodinnom dome v obci Hájnačka v okrese Rimavská Sobota Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, privolaný lekár vtedy na mieste skonštatoval smrť...

Príspevok Dôchodcu, ktorého našli mŕtveho, mal zavraždiť 33-ročný obyvateľ obce Hájnačka zobrazený najskôr Hlavné správy.