Iránsky občan obvinený z prípravy “islamisticky motivovaného útoku” v Nemecku s použitím biologických zbraní

Bratislava 9. januára 2023 (HSP/Rmx/Foto:Twitter)   Polícia vyšetruje potenciálny plánovaný teroristický útok, pri ktorom boli použité dva smrtiace toxíny, kyanid a ricín, informuje portál REMIX News Nemecká polícia zatkla v nedeľu v západonemeckej spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko 32-ročného Iránca pre podozrenie z plánovania islamistického teroristického útoku s použitím biologických zbraní. V nedeľňajšom spoločnom vyhlásení münsterská... Príspevok Iránsky občan obvinený z prípravy “islamisticky motivovaného útoku” v Nemecku s použitím biologických zbraní zobrazený najskôr Hlavné správy.

Iránsky občan obvinený z prípravy “islamisticky motivovaného útoku” v Nemecku s použitím biologických zbraní

Bratislava 9. januára 2023 (HSP/Rmx/Foto:Twitter)   Polícia vyšetruje potenciálny plánovaný teroristický útok, pri ktorom boli použité dva smrtiace toxíny, kyanid a ricín, informuje portál REMIX News Nemecká polícia zatkla v nedeľu v západonemeckej spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko 32-ročného Iránca pre podozrenie z plánovania islamistického teroristického útoku s použitím biologických zbraní. V nedeľňajšom spoločnom vyhlásení münsterská...

Príspevok Iránsky občan obvinený z prípravy “islamisticky motivovaného útoku” v Nemecku s použitím biologických zbraní zobrazený najskôr Hlavné správy.