Boris Vlha je z volieb sklamaný. Urobí maximum, aby jeho dcéra opustila Slovensko!

www.slovanskenoviny.sk/rss Na výsledky 2. kola prezidentských volieb SR reaguje aj brat fenomenálnej lyžiarky Petry Vlhovej Boris.... Príspevok Boris Vlha je z volieb sklamaný. Urobí maximum, aby jeho dcéra opustila Slovensko! je zobrazený ako prvý na .

Boris Vlha je z volieb sklamaný. Urobí maximum, aby jeho dcéra opustila Slovensko!

www.slovanskenoviny.sk/rss

Na výsledky 2. kola prezidentských volieb SR reaguje aj brat fenomenálnej lyžiarky Petry Vlhovej Boris. Zjavne tiež nezvládol Korčokovu prehru a uviedol, že spraví maximum, aby dcéra opustila Slovensko, vraj nebude fungovať v proruskej spoločnosti!

Výsledky prezidentských volieb poriadne zatriasli verejnou mienkou aj medzi športovcami.

Viacerí z nich prejavili radosť či sklamanie z triumfu Petra Pellegriniho v druhom kole nad Ivanom Korčokom. Ako píše šport24.pluska.sk druhé kolo prezidentských volieb SR ovládol Peter Pellegrini ziskom 53,1 % hlasov, Ivan Korčok získal 46,9 % hlasov. Tieto výsledky nenechali chladným Borisa Vlhu, brata slovenskej lyžiarky a olympijskej víťazky z Pekingu Petry Vlhovej, ktorý svoju frustráciu dal jasne najavo príspevkom na sociálnej sieti instagram.

Momentálne sa venuje vlastnej reštaurácii spoločne s partnerkou Simonou

Občas vypomáha aj dcéra Lujza. Práve kvôli nej zvažuje o dva roky starší brat elitnej lyžiarky aj radikálne riešenie. „Vždy hľadám pozitívne veci aj v tých zlých a budem pracovať ešte usilovnejšie, aby moja dcéra mohla čo najskôr odísť z tejto republiky. Žiť a študovať v normálnom svete,“ napísal Boris Vlha na sociálnych sieťach.

„Nehádžem flintu do žita a bodaj by ma nový pán prezident prekvapil. Rešpektujem demokratické výsledky volieb, pretože sme v demokracii. Nič to však nemení na tom, že som bol sklamaný a som sklamaný. Môj pocit je naďalej taký, ako som napísal na Instagrame. Budem robiť všetko pre to, aby som zarobil dostatočne na to, aby mohla dcéra čím skôr odísť do zahraničia,“ uviedol Boris Vlha pre šport24.sk.

Dlhé roky súčasťou tímu Petry Vlhovej

Pred začiatkom sezóny sa však rozhodol ísť vlastnou cestou a otvoril si reštauráciu v talianskom štýle. „Priznám sa, že mojou ambíciou je po týchto veciach, ktoré sa tu udiali, aby dcérka išla do zahraničia už na strednú školu. Buď kúpime niekde v zahraničí nejakú nehnuteľnosť, alebo budeme za ňou chodiť. Jednoducho chcem, aby dcéra vyrastala v normálnej spoločnosti a nie proruskej,“uzavrel Vlha.

hlavnydennik.sk

Príspevok Boris Vlha je z volieb sklamaný. Urobí maximum, aby jeho dcéra opustila Slovensko! je zobrazený ako prvý na .