Prezidentka je za poskytnutie migov Ukrajine. To asi ale netušila s akým nápadom príde Matovič

Bratislava/Podbanské 9. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer Aktualizované 9. marca 2023 16:50 Prezidentka SR Zuzana Čaputová je za poskytnutie stíhačiek MiG-29 Ukrajine. Zdôraznila však, že vzhľadom na dočasne poverenú vládu je potrebné nájsť ústavne súladnú cestu. Považuje za logické, že vláde dodá legitimitu na dané rozhodnutie Národná rada (NR) SR. Vyplýva… Príspevok Prezidentka je za poskytnutie migov Ukrajine. To asi ale netušila s akým nápadom príde Matovič zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prezidentka je za poskytnutie migov Ukrajine. To asi ale netušila s akým nápadom príde Matovič

Bratislava/Podbanské 9. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer Aktualizované 9. marca 2023 16:50 Prezidentka SR Zuzana Čaputová je za poskytnutie stíhačiek MiG-29 Ukrajine. Zdôraznila však, že vzhľadom na dočasne poverenú vládu je potrebné nájsť ústavne súladnú cestu. Považuje za logické, že vláde dodá legitimitu na dané rozhodnutie Národná rada (NR) SR. Vyplýva…

Príspevok Prezidentka je za poskytnutie migov Ukrajine. To asi ale netušila s akým nápadom príde Matovič zobrazený najskôr Hlavné správy.