Americká automobilka Tesla a čipový gigant Intel namiesto “oddelenia” predstavili nové podniky v Číne

Washington 11. apríla 2023 (HSP/Globaltimes/Foto:Twitter/TESLA CARS ONLY)   Americký výrobca automobilov Tesla a gigant v oblasti čipov Intel predstavili cez víkend svoje nové obchodné plány v Číne, ktoré sú novým príkladom dôvery amerických spoločností v túto krajinu, keďže druhá najväčšia ekonomika sveta zvyšuje svoje úsilie o ďalšie prilákanie zahraničných investícií… Príspevok Americká automobilka Tesla a čipový gigant Intel namiesto “oddelenia” predstavili nové podniky v Číne zobrazený najskôr Hlavné správy.

Americká automobilka Tesla a čipový gigant Intel namiesto “oddelenia” predstavili nové podniky v Číne

Washington 11. apríla 2023 (HSP/Globaltimes/Foto:Twitter/TESLA CARS ONLY)   Americký výrobca automobilov Tesla a gigant v oblasti čipov Intel predstavili cez víkend svoje nové obchodné plány v Číne, ktoré sú novým príkladom dôvery amerických spoločností v túto krajinu, keďže druhá najväčšia ekonomika sveta zvyšuje svoje úsilie o ďalšie prilákanie zahraničných investícií…

Príspevok Americká automobilka Tesla a čipový gigant Intel namiesto “oddelenia” predstavili nové podniky v Číne zobrazený najskôr Hlavné správy.