Záhadná smrť vynálezcu testu PCR, nositeľa Nobelovej ceny Dr. Kary Mullisa

www.slovanskenoviny.sk/rss Najpozoruhodnejší kritik Dr. Fauciho PCR je proces. Nehovorí ti to, že si chorý.“ – Dr. Kary... Príspevok Záhadná smrť vynálezcu testu PCR, nositeľa Nobelovej ceny Dr. Kary Mullisa je zobrazený ako prvý na .

Záhadná smrť vynálezcu testu PCR, nositeľa Nobelovej ceny Dr. Kary Mullisa

www.slovanskenoviny.sk/rss

Najpozoruhodnejší kritik Dr. Fauciho

PCR je proces. Nehovorí ti to, že si chorý.“ – Dr. Kary Mullis ,  nositeľ Nobelovej ceny a vynálezca RT-PCR, zomrel v auguste 2019.

„…Všetky alebo podstatná časť týchto pozitívnych výsledkov môže byť spôsobená tým, čo sa nazýva falošne pozitívne testy .“ – Dr. Michael Yeadon , významný vedec, bývalý viceprezident a vedúci vedecký pracovník spoločnosti Pfizer

„Toto zneužívanie techniky RT-PCR používajú niektoré vlády ako neoblomnú a zámernú stratégiu na ospravedlnenie nadmerných opatrení , ako je porušenie veľkého počtu ústavných práv, … pod zámienkou pandémie založenej na množstve pozitívnych RT. -PCR testy, a nie na skutočnom počte pacientov . Dr. Pascal Sacré , belgický lekár so špecializáciou na kritickú starostlivosť a renomovaný analytik verejného zdravia.

„Videl som obrovské úsilie vynaložené na zámerné navýšenie počtu úmrtí na Covid tým, že sa pacienti s rakovinou a obete mozgovej príhody a všetky druhy bežných bežných úmrtí označovali ako Covid, v skutočnosti sa do sanitky dostal prakticky ktokoľvek. Metódy, ktoré sa na to použili, boli úplne chybné, napríklad testy PCR prebiehali v 45 cykloch, o ktorých všetci vieme, že sú bezcenné , no ľudia sú usmrcovaní na tomto základe a niekedy len na základe samotného röntgenu hrudníka.John O’Looney, riaditeľ pohrebu, Milton Keynes, Spojené kráľovstvo

Od začiatku tejto krízy v januári 2020 boli všetky ďalekosiahle politické rozhodnutia potvrdené a prezentované verejnosti ako „prostriedky na záchranu životov“založené na chybných a neplatných pozitívnych prípadoch RT-PCR.

Tieto neplatné „odhady“ COVID-19 sa použili na odôvodnenie uväznenia, sociálneho dištancovania, nosenia rúška, zákazu spoločenských stretnutí, kultúrnych a športových podujatí, zatvorenia ekonomickej činnosti, ako aj vynútenia mRNA“ vakcína“ spustená v novembri 2020. Neexistuje nič také ako „potvrdený prípad COVID-19“ .– Michel Chossudovsky, profesor ekonómie (emeritný), University of Ottawa.

Zosnulý Dr. Kary Mullis, vynálezca testu PCR, už 30 rokov upozorňoval na Fauciho a veľkú farmáciu. Vynikajúca produkcia a analýza videa od Grega Reese

Test reverznej transkripčnej polymerázovej reťazovej reakcie (RT-PCR)

Šikmou metodikou aplikovanou pod vedením WHO na zisťovanie údajného šírenia vírusu je test reverznej transkripčnej polymerázovej reťazovej reakcie (RT-PCR) , ktorý sa rutinne používa na celom svete od februára 2020. (Tento text nižšie je výňatok z Kniha Michela Chossudovského, august 2022 )

Test RT-PCR sa používa na celom svete na generovanie miliónov chybných „potvrdených prípadov COVID-19“, ktoré sa potom používajú na udržanie ilúzie, že údajná pandémia je skutočná.

Toto hodnotenie založené na chybných číslach sa v priebehu tri a pol roka použilo na vedenie a udržanie kampane strachu.

„Potvrdené“ je nesprávne označenie. „Potvrdený prípad RT-PCR pozitívny“ neznamená „potvrdený prípad COVID-19“.

Pozitívna RT-PCR nie je synonymom ochorenia COVID-19! Odborníci na PCR objasňujú, že test musí byť vždy porovnaný s klinickým záznamom testovaného pacienta so zdravotným stavom pacienta, aby sa potvrdila jeho hodnota [spoľahlivosť]. ( Dr. Pascal Sacré)

Postup, ktorý používajú národné zdravotnícke orgány, je kategorizovať všetky pozitívne prípady RT-PCR ako „potvrdené prípady COVID-19“ (s lekárskou diagnózou alebo bez nej). Je iróniou, že tento rutinný proces identifikácie „potvrdených prípadov“ je v rozpore s vlastnými usmerneniami CDC :

„Detekcia vírusovej RNA nemusí naznačovať prítomnosť infekčného vírusu alebo to, že 2019-nCoV je príčinou klinických symptómov. Výkon tohto testu nebol stanovený na monitorovanie liečby infekcie 2019-nCoV. Tento test nemôže vylúčiť choroby spôsobené inými bakteriálnymi alebo vírusovými patogénmi . (zvýraznenie pridané)

Metodika použitá na detekciu a odhad šírenia vírusu je chybná a neplatná.

Falošné pozitíva

Skoršia diskusia na začiatku krízy sa zamerala na otázku „falošných pozitív“.

O teste RT-PCR, ktorý uznali WHO a CDC, bolo známe, že produkuje vysoké percento falošne pozitívnych výsledkov. Podľa Dr. Pascala Sacré:

„Dnes, keď úrady testujú viac ľudí, bude určite viac pozitívnych testov RT-PCR. To neznamená, že sa COVID-19 vracia alebo že epidémia sa pohybuje vo vlnách. Testovaných je viac ľudí, to je všetko.“

Debata o falošných pozitívach (uznaných zdravotníckymi orgánmi) poukazuje na takzvané chyby bez toho, aby sa nevyhnutne spochybňovala celková platnosť testu RT-PCR ako prostriedku na zistenie údajného šírenia vírusu SARS-CoV-2.

Test PCR nezistí identitu vírusu

Test RT-PCR neidentifikuje/nedeteguje vírus. Test PCR identifikuje genetické fragmenty mnohých vírusov (vrátane vírusov chrípky typu A a B a koronavírusov, ktoré spúšťajú bežné prechladnutie).

Výsledky testu RT-PCR nemôžu „potvrdiť“, či jednotlivec, ktorý test vykoná, je infikovaný SARS-CoV-2.

Zlyhania testu PCR, smiešne nízke čísla

Aj keby bol nCoV z roku 2019 detegovaný a riadne identifikovaný, počty potvrdených (kumulatívnych) pozitívnych prípadov PCR-RT v období do 11. marca 2020, ktoré sa použili ako odôvodnenie na presadenie blokovania vo viac ako 190 krajinách, boli smiešne. nízka . 80 981 prípadov v Číne sa týka aj potvrdených (kumulatívnych) pozitívnych prípadov PCR. Všimnite si, že nové prípady v Číne (pozitívne PCR) 12. marca 2020 sú v poradí „321 nových“

Michel Chossudovsky / skspravy.sk /

Príspevok Záhadná smrť vynálezcu testu PCR, nositeľa Nobelovej ceny Dr. Kary Mullisa je zobrazený ako prvý na .