Vitajte v Kanade: globalistický marazmus, špirálovité ilúzie, zmätok a nespokojnosť

Ottawa 20. decembra 2022 (HSP/moderndiplomacy/Foto:TASR/AP-Sean Kilpatrick /The Canadian Press)   Všetci dúfame, že Covidove opatrenia zostanú na stránkach histórie. Žiadne obmedzenia, žiadne masky, žiadne očkovanie a žiadne povinnosti, si želá Rich Berdan pre Modern Diplomacy. Život by sa mal vrátiť do normálnych koľají, až na tiesnivé hospodárstvo, kolabujúci systém zdravotníctva, večne zaostávajúce školopovinné deti a... Príspevok Vitajte v Kanade: globalistický marazmus, špirálovité ilúzie, zmätok a nespokojnosť zobrazený najskôr Hlavné správy.

Vitajte v Kanade: globalistický marazmus, špirálovité ilúzie, zmätok a nespokojnosť

Ottawa 20. decembra 2022 (HSP/moderndiplomacy/Foto:TASR/AP-Sean Kilpatrick /The Canadian Press)   Všetci dúfame, že Covidove opatrenia zostanú na stránkach histórie. Žiadne obmedzenia, žiadne masky, žiadne očkovanie a žiadne povinnosti, si želá Rich Berdan pre Modern Diplomacy. Život by sa mal vrátiť do normálnych koľají, až na tiesnivé hospodárstvo, kolabujúci systém zdravotníctva, večne zaostávajúce školopovinné deti a...

Príspevok Vitajte v Kanade: globalistický marazmus, špirálovité ilúzie, zmätok a nespokojnosť zobrazený najskôr Hlavné správy.