To najdôležitejšie z Ukrajiny – Podoljak: Ukrajina je pripravená prijať Saakašviliho

Kyjev 20. decembra 2022 AKTUALIZUJEME (HSP/Foto:TASR/AP-Andriy Andriyenko)   V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 19:17 – Putin a Lukašenko čoskoro absolvujú ďalšie stretnutie. Na brífingu to uviedol minister zahraničných vecí Ukrajiny Dmitrij Kuleba. „Pokiaľ vieme,... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Podoljak: Ukrajina je pripravená prijať Saakašviliho zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny – Podoljak: Ukrajina je pripravená prijať Saakašviliho

Kyjev 20. decembra 2022 AKTUALIZUJEME (HSP/Foto:TASR/AP-Andriy Andriyenko)   V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 19:17 – Putin a Lukašenko čoskoro absolvujú ďalšie stretnutie. Na brífingu to uviedol minister zahraničných vecí Ukrajiny Dmitrij Kuleba. „Pokiaľ vieme,...

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny – Podoljak: Ukrajina je pripravená prijať Saakašviliho zobrazený najskôr Hlavné správy.