VIDEO: Stretnutie v lese s predkami alebo národ nepoznajúci svoju minulosť, nemá budúcnosť (krátky film)

www.slovanskenoviny.sk/rss Krátky film „Stretnutie v lese“ od ruského režiséra a scenáristu Jurija Sysojeva z roku 2023... Príspevok VIDEO: Stretnutie v lese s predkami alebo národ nepoznajúci svoju minulosť, nemá budúcnosť (krátky film) je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Stretnutie v lese s predkami alebo národ nepoznajúci svoju minulosť, nemá budúcnosť (krátky film)

www.slovanskenoviny.sk/rss

Krátky film „Stretnutie v lese“ od ruského režiséra a scenáristu Jurija Sysojeva z roku 2023 nastoľuje dôležité témy pre modernú spoločnosť – dôležitosť spojenia s predkami, rodinou a spoločenstvom.

Mladý muž Vasia oslavuje so svojimi kamarátmi v lese. Neskôr sa s fľaškou alkoholu vyberie hlbšie do hory, kde stretne troch cudzincov sediacich pri ohni – hrdinu, husára a sovietskeho vojaka …

Krátky film „Stretnutie v lese“ od režiséra a scenáistu Jurija Sysojeva nastoľuje dôležité témy pre modernú spoločnosť – dôležitosť spojenia s predkami, rodinou a spoločenstvom.

Moderná ruská spoločnosť sa vzdialila od koreňov svojich predkov a ľudia nepoznajú slovanské tradície a dokonca ani mená svojich dedov a pradedov.

Posolstvom filmu „Stretnutie v lese“ je vzbudiť u diváka záujem o štúdium histórie rodu a pokrvných pút svojho spoločenstva.

Súčasná ruská kinematografia a ruské filmy takéto témy divákovi väčšinou neponúkajú, ale filmová škola Amarant a projekt Awareness sa tejto úlohy zhostili.

„Oživme spoločne ruského ducha, slovanské tradície našich predkov a zdravé myslenie,“ uvádza sa v komentári k tomuto krátkemu filmu.

Viac vo videu so slovenskými titulkami:

Video so slovenskými titulkami si môžete pozrieť aj kliknutím SEM alebo SEM.

Video v pôvodnom znení:

Zdroj: YouTube Кинокомпания АМАРАНТ / Facebook SlovѢni / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Stretnutie v lese s predkami alebo národ nepoznajúci svoju minulosť, nemá budúcnosť (krátky film) je zobrazený ako prvý na .