VIDEO: „Robert Fico určí budúcnosť Slovenska. Atentát na jeho osobu spôsobil najzásadnejší zlom v dejinách Slovenska.

www.slovanskenoviny.sk/rss Pokus zavraždiť ho mohol mať súvis so snahami nášho premiéra o mier, v ktorých sa... Príspevok VIDEO: „Robert Fico určí budúcnosť Slovenska. Atentát na jeho osobu spôsobil najzásadnejší zlom v dejinách Slovenska. je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: „Robert Fico určí budúcnosť Slovenska. Atentát na jeho osobu spôsobil najzásadnejší zlom v dejinách Slovenska.

www.slovanskenoviny.sk/rss

Pokus zavraždiť ho mohol mať súvis so snahami nášho premiéra o mier, v ktorých sa plánoval angažovať po 15. máji. Hecovanie spoločnosti odštartoval Matovič a médiá. Začali nálepkovať a ostrakizovať iné názory, ľudí a politických oponentov. Preniesli politiku do ulíc až to vyústilo sem,“ hovorí Chmelár.

Politický analytik, historik, bývalý vysokoškolský pedagóg a poradca predsedu vlády SR Eduard Chmelár v rozhovore pre podcast istream komentoval spoločensko-politické dianie, ktoré je od 15. mája 2024 poznačené pokusom zavraždiť premiéra Roberta Fica (Smer-SSD) zradikalizovaným fanúšikom prezidentky SR Zuzany Čaputovej, neúspešného prezidentského kandidáta Ivana Korčoka a opozície na čele s progresívnymi liberálmi, ktorí od septembrových parlamentných volieb spoločne s médiami a mimovládkami a hlučnou skupinou umelcov a pracovníkov politických mimovládok vyvolávali v spoločnosti nenávisť a časť obyvateľstva vyhecovali do nepríčetnosti.

Viac vo videu:

Zdroj: YouTube istream / InfoVojna

Príspevok VIDEO: „Robert Fico určí budúcnosť Slovenska. Atentát na jeho osobu spôsobil najzásadnejší zlom v dejinách Slovenska. je zobrazený ako prvý na .