VIDEO: Covid teror: Nebudeme ticho (dokumentárny film)

www.slovanskenoviny.sk/rss Dokument „Covid teror: Nebudeme ticho“, ktorý bol zverejnený 19. mája 2024, bol natočený vo verejnom... Príspevok VIDEO: Covid teror: Nebudeme ticho (dokumentárny film) je zobrazený ako prvý na .

VIDEO: Covid teror: Nebudeme ticho (dokumentárny film)

www.slovanskenoviny.sk/rss

Dokument „Covid teror: Nebudeme ticho“, ktorý bol zverejnený 19. mája 2024, bol natočený vo verejnom záujme v apríli 2024 s cieľom pripomenúť fragmenty útlaku Matovičovho, Hegerovho a Mikasovho „režimu“ v rokoch 2020 – 2022. Film bol inšpirovaný knihami Štekajúce psy za plotom (2020) a Krajina pod nadvládou ,,bohov“ (2021), ktoré napísala Dana Križanová.

Žiadame verejne ako občania Slovenskej republiky, ktorí boli poškodení a boli pošliapané ich práva a slobody, aby sa generálny prokurátor SR a splnomocnenec vlády SR pre preverenie pandémie ujali riešenia zločinov a protiprávnych konaní, ktoré sa pod záštitou vtedajšej vlády SR voči nám občanom udiali.

Už nemôžeme byť ticho, nemôžeme sa prizerať ako ide vec do zabudnutia a ako sa nič v tejto veci nerieši.

Žiadame nápravu a žiadame, aby orgány ktoré nápravu môžu jednak zdokladovať a jednak aj nastoliť spravodlivosť, aby bezodkladne začali vo veci zločinov rokov 2020 – 2022 začali konať.

Viac vo videu:

Kniha „Štekajúce psy za plotom“

Autentické príbehy Slovákov žijúcich a pracujúcich v zahraničí, ktorých opatrenia vlády počas koronakrízy na celé týždne až mesiace odrezali od rodín. Strach spoločnosť rozdelil na tých pred plotom a za plotom. Zažili krivdy, ktoré sa nedajú odčiniť. Stratili čas s blízkymi, ktorý sa nedá vrátiť. Namiesto súcitu a pomoci spoznali ľahostajnosť a nenávisť vlastných krajanov.

Kniha „Krajina pod nadvládou ,,bohov““

Každá kniha dáva človeku na výber. Buď ju vezme ako pokušenie, alebo ako skúšku. Pokušenie nechať sa zlomiť – hnevom, smútkom, frustráciou, pasivitou, strachom. Alebo dokázať vyrásť vďaka skúške v stretnutí s rovnakými „démonmi“. Aj napriek vonkajšej neslobode sme stále slobodní v tom, čo zo svojho srdca púšťame von.


Zdroj: YouTube / InfoVojna

Príspevok VIDEO: Covid teror: Nebudeme ticho (dokumentárny film) je zobrazený ako prvý na .