Rozhodnutie Čaputovej zneistilo západných predstaviteľov, píšu zahraničné médiá

Bratislava/Londýn 22. júna 2023 (HSP/FT/Guardian/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Podľa Financial Times, rozhodnutie slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej, že nebude znova kandidovať, ešte viac zvyšuje pochybnosti o prozápadnej politike krajiny. Tento krok prišiel v čase, keď sa favoritom predčasných parlamentných volieb stáva strana údajne priateľská k Moskve Utorkové vyhlásenie Čaputovej tak pravdepodobne ešte… Príspevok Rozhodnutie Čaputovej zneistilo západných predstaviteľov, píšu zahraničné médiá zobrazený najskôr Hlavné správy.

Rozhodnutie Čaputovej zneistilo západných predstaviteľov, píšu zahraničné médiá

Bratislava/Londýn 22. júna 2023 (HSP/FT/Guardian/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Podľa Financial Times, rozhodnutie slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej, že nebude znova kandidovať, ešte viac zvyšuje pochybnosti o prozápadnej politike krajiny. Tento krok prišiel v čase, keď sa favoritom predčasných parlamentných volieb stáva strana údajne priateľská k Moskve Utorkové vyhlásenie Čaputovej tak pravdepodobne ešte…

Príspevok Rozhodnutie Čaputovej zneistilo západných predstaviteľov, píšu zahraničné médiá zobrazený najskôr Hlavné správy.