Veľkolepá akcia s názvom Rozuzlenie skončila fiaskom. Kto však pôjde po Hegerovi a Matovičovi?

Bratislava 25. augusta 2023 (HSP/Facebook/Foto:Facebook)   Matúš Šutaj Eštok zdôrazňuje, že "veľkolepá akcia NAKA s názvom Rozuzlenie priniesla akurát tak hanbu partičke grázlov." Zároveň ale upozornil, že polícia by sa mala skôr zaoberať prípadom bývalých premiérov Eduarda Hegera a Igora Matoviča Národná kriminálna agentúra obvinila v rámci akcie Rozuzlenie riaditeľa… Príspevok Veľkolepá akcia s názvom Rozuzlenie skončila fiaskom. Kto však pôjde po Hegerovi a Matovičovi? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Veľkolepá akcia s názvom Rozuzlenie skončila fiaskom. Kto však pôjde po Hegerovi a Matovičovi?

Bratislava 25. augusta 2023 (HSP/Facebook/Foto:Facebook)   Matúš Šutaj Eštok zdôrazňuje, že "veľkolepá akcia NAKA s názvom Rozuzlenie priniesla akurát tak hanbu partičke grázlov." Zároveň ale upozornil, že polícia by sa mala skôr zaoberať prípadom bývalých premiérov Eduarda Hegera a Igora Matoviča Národná kriminálna agentúra obvinila v rámci akcie Rozuzlenie riaditeľa…

Príspevok Veľkolepá akcia s názvom Rozuzlenie skončila fiaskom. Kto však pôjde po Hegerovi a Matovičovi? zobrazený najskôr Hlavné správy.