Zoroslav Kollár si tentokrát podal bývalú šéfku inšpektorátu práce. Pár čiar kokaínu a cítila sa ako v hollywoodskom filme

Bratislava 7. januára 2024 (HSP/Foto:Screenshot Youtube)   Zoroslav Kollár vo svojom už v poradí 12. videu opäť spomína Borisa Kollára a okrem neho sa venuje aj ďalším zaujímavým témam Zoroslav okrem ďalšieho Borisovho dieťaťa, upriamuje svoju pozornosť aj na bývalú generálnu riaditeľku Národného inšpektorátu práce Hedvigu Machayovú. Viac vo videu:   Príspevok Zoroslav Kollár si tentokrát podal bývalú šéfku inšpektorátu práce. Pár čiar kokaínu a cítila sa ako v hollywoodskom filme zobrazený najskôr Hlavné správy.

Zoroslav Kollár si tentokrát podal bývalú šéfku inšpektorátu práce. Pár čiar kokaínu a cítila sa ako v hollywoodskom filme

Bratislava 7. januára 2024 (HSP/Foto:Screenshot Youtube)   Zoroslav Kollár vo svojom už v poradí 12. videu opäť spomína Borisa Kollára a okrem neho sa venuje aj ďalším zaujímavým témam Zoroslav okrem ďalšieho Borisovho dieťaťa, upriamuje svoju pozornosť aj na bývalú generálnu riaditeľku Národného inšpektorátu práce Hedvigu Machayovú. Viac vo videu:  

Príspevok Zoroslav Kollár si tentokrát podal bývalú šéfku inšpektorátu práce. Pár čiar kokaínu a cítila sa ako v hollywoodskom filme zobrazený najskôr Hlavné správy.