Včerejší kybernetické útoky v USA: Nácvik na připravovanou celosvětovou událost?

www.slovanskenoviny.sk/rss Před pár dny jsem zmínila jako velmi pravděpodobnou událost, která povede k zavedení digitální diktatury – tedy... Príspevok Včerejší kybernetické útoky v USA: Nácvik na připravovanou celosvětovou událost? je zobrazený ako prvý na .

Včerejší kybernetické útoky v USA: Nácvik na připravovanou celosvětovou událost?

www.slovanskenoviny.sk/rss

Před pár dny jsem zmínila jako velmi pravděpodobnou událost, která povede k zavedení digitální diktatury – tedy takzvaného Nového světového řádu (Velkého resetu) – globální kybernetický útok.

O něm již dlouho hovořili na WEF, kde také probíhaly nácviky „kybernetických pandemií“ pod názvem „Cyber Polygon.“

Mohly by být právě globální kybernetické útoky touto událostí, která povede do světa, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí? Do světa, kde budeme platit jen digitální měnou napojenou na ID a systém sociálních kreditů?

Další a další indicie napovídají, že by tomu tak mohlo být. A vnímá to dokonce i americký politik, který patřil k malé hrstce odpůrců covidové diktatury.

Včera totiž došlo na území USA ke kybernetickým útokům, při nichž došlo nejen k výpadkům mobilní sítě, ale i dalších systémů.

Kybernetické útoky byly hlášeny například z lékáren po celé zemi, které nebyly schopny zpracovávat recepty. Američané pak ve velkém zaznamenali výpadky mobilních sítí i internetu.

Výpadky údajně začaly včera kolem čtvrté hodiny ranní východního času a ovlivnily také tisíce zákazníků společností Verizon, T-Mobile a US Cellular. Společnost Cricket, která je také součástí AT&T, oznámila, že má postiženo 11 000 zákazníků.

Útoky okomentoval i floridský guvernér Ron DeSantis, známý jako zarytý odpůrce nejen genových injekcí, ale i digitální měny. Je také kritikem WEF a WHO a zatímco WEF má na Floridě úplnou „stopku,“ tak WHO ji bude mít záhy poté, co se schválí oba chystané dokumenty.

Okamžitě po útocích pojal podezření, že útoky nemusí být náhodné.

Na tiskové konferenci v Orlandu se DeSantis podělil o to, že jeho kancelář oslovila AT&T a zeptala se společnosti, co způsobilo výpadky.

V reakci na to mluvčí AT&T uvedl, že „nemusí nutně vědět, co výpadek způsobilo.“

Guvernér DeSantis pak spekuloval: „Představte si, že bychom měli EMP útok. Co by se nakonec stalo s touto zemí?“

Floridský guvernér pokračoval: „Jste tak přirozeně závislí na mobilních službách. Je trochu nepříjemné o tom přemýšlet.“

Podle DHS „elektromagnetický puls (EMP) je výbuch elektromagnetické energie produkovaný jaderným výbuchem v atmosféře, který je považován za schopný rozsáhlého poškození elektrického vedení, telekomunikací a elektronických zařízení.“

Zde se tedy naskýtá otázka: Jak je možné, že guvernér nesmí vědět, co bylo důvodem rozsáhlých výpadků nejen mobilní sítě a internetu v částech země, ale třeba i systémů v lékárnách po celých USA?

Pokud by se jednalo o hackery, pak by přece neměl být problém to guvernérovi sdělit.

DeSantis nakonec také naznačil, že by se mohlo něco podobného stát ve větším měřítku.

Klaus Schwab předpověděl vloni v Davosu na letošní rok globální kataklyzmatické změny. Už dříve došlo v různých zemích k podobným útokům a také v daných případech se zpravidla nikde neobjevilo žádné konkrétní vysvětlení jejich původu.

Obamovi vloni produkovali film, který pojednává o globálním kybernetickém útoku. Před covidovou plandemií přinesl Hollywood větší počet filmů o pandemiích.

Kybernetický útok někdy na přelomu léta a podzimu by také mohl odvrátit velmi důležité americké volby.

Stále více indicií napovídá, že nám globalisté připravují něco podobného. Proto doporučuji se připravit. To znamená zajistit si zásoby potravin, které se nekazí, zajistit si i další věci, které můžete potřebovat, pokud by kybernetický útok následoval i blackout.

Existuje mnoho stránek, které se podobnými otázkami „přežití“ v době blackoutu zabývají. Samozřejmě by bylo dobré se také zásobit alespoň nějakou hotovostí, která bude případně po ruce.

Nezapomeňte, že globalisté nám VŽDY předem řeknou, co chystají. Jen my je většinou příliš neposloucháme…

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda

ZDROJ

Príspevok Včerejší kybernetické útoky v USA: Nácvik na připravovanou celosvětovou událost? je zobrazený ako prvý na .