Advokát Weis poukazuje na čo sa pri vyšetrovaní Plandémie treba zamerať, hovorí tiež o potrebe vyvodiť trestnoprávnu zodpovednosť voči popieračom škodlivého účinku mRNA vakcín v službách štátu

www.slovanskenoviny.sk/rss Advokát Weis upozorňuje aj na šokujúce usmernenie ministerky zdravotníctva Dolinkovej k vpravovaniu génovej terapie do... Príspevok Advokát Weis poukazuje na čo sa pri vyšetrovaní Plandémie treba zamerať, hovorí tiež o potrebe vyvodiť trestnoprávnu zodpovednosť voči popieračom škodlivého účinku mRNA vakcín v službách štátu je zobrazený ako prvý na .

Advokát Weis poukazuje na čo sa pri vyšetrovaní Plandémie treba zamerať, hovorí tiež o potrebe vyvodiť trestnoprávnu zodpovednosť voči popieračom škodlivého účinku mRNA vakcín v službách štátu

www.slovanskenoviny.sk/rss

Advokát Weis upozorňuje aj na šokujúce usmernenie ministerky zdravotníctva Dolinkovej k vpravovaniu génovej terapie do tela detí.

Právnik JUDr. Peter Weis sa vo svojom blogu venoval aktuálnemu dianiu súvisiacemu s udalosťami spojených s obdobím covidizmu, vyšetrovaním zločinov napáchaných počas tohto obdobia, ale aj najnovšiemu usmerneniu ministerky zdravotníctva SR Zuzany Dolinkovej (Hlas-SD).

Na verejnosti sa tzv. vyšetrovanie plandémie javí pomerne chaoticky a nekoncepčne. Tento článok by mal pomôcť kompetentným uchopiť základy toho, čo by sa malo určite prešetriť.

  1. Obzvlášť závažný zločin proti ľudskosti spočívajúci v celoplošnom testovaní. V čom mal tento zločin spočívať je podrobne popísané aj na našom blogu aj na stránke odbornakomisia.sk. Problematike boli venované dve rozsiahle podania smerujúce na Medzinárodný trestný tribunál do Haagu. Podozrivými osobami sú vtedajší predseda vlády, všetci členovia vlády SR, zástupcovia Ozbrojených síl SR, členovia Ústredného krízového štábu, prezidentka SR a “vedci”, ktorí sú autormi dvoch štúdií publikovanými v časopisoch Science a medrXiv.
  2. Nevídaný podvod a masový hazard s ľudským zdravím s názvom celoplošné testovanie a jeho úmyselne nesprávne interpretované výsledky vyvolali podmienky na bezbrehé nákupy testov (antigénové, PCR). O miere ich falošnej pozitivity, falošnej negativity, celkovej výpovednej hodnote, vysokom počte cyklov a pod. sme písali veľa. Komisia by sa mala zaoberať všetkými týmito aspektmi výlučne vo vzťahu k OČTK. Tu nie je veľmi čo vyšetrovať. Komisia by sa mala zamerať na primery a próby testov, ktoré boli používané a zistenie, čo naozaj detegovali (viď napr. Corman-Drosten review report), počet cyklov a následne pri poznatku výpovednej hodnoty testov sa už len zamerala na spoluprácu s OČTK ohľadne tzv. subjektov hospodárskej mobilizácie. T.j. ktoré to boli, kto určoval, ktoré subjekty to budú, ako a koľko toho nakúpili (v akom režime obstarávania) so zameraním na ekonomické vzťahy a súvislosti. Treba sa pripraviť na neskutočne vysoké číslo (rádovo ide o stomilióny až miliardy), ktoré z toho vypadne a na nesmierne zaujímavého pavúka vzťahov, ktoré práve pre to, ako bude vyzerať, nebude môcť byť do dôsledkov z politických dôvodov vyšetrený. Prečo sme na tom ekonomicky tak zle, ako sme, je spôsobené najmä plandemickými nákupmi. Plandémia nebola takmer od úplného začiatku o zdraví, ale o biznise. Najväčšom od čias privatizácie.
  3. Nákup a skladovanie tzv. vakcín je samostatnou témou na prešetrenie. Opäť pôjde najmä o ekonomickú trestnú činnosť (zdôvodniť potrebu nákupu násobného množstva vakcín, ako je možné vôbec použiť pri zaočkovaní celej populácie, nie je objektívne možné).
  4. Sekvenovanie obsahu vakcín (všetkých použitých šarží) a zverejnenie sekvencií všetkých RNA a DNA, ktoré sa nájdu. Porovnať najmä vo vzťahu k fenoménu tzv. patogénneho prajmingu (vzniku autoimunitných reakcií) a odstúpiť poznatok OČTK. Po celoplošnom testovaní ide o najdôležitejšiu časť.
  5. Nanolipidy – všetky poznatky sú známe. Stačí odstúpiť OČTK s komentármi.
  6. Osobitná kategória sú opatrenia, ich potreba vo vzťahu k typu hrozby a ich odôvodnenosť. Rúška, odstupy, lockdowny, karantény a pod. Štúdie sú k dispozícii, preto ide najmä o potrebu revízie ich opodstatnenosti a odôvodnenosti. To je úloha komisie v spolupráci s novým hlavným hygienikom. Od spôsobu a rozsahu revízie bude závisieť aj prípadná spolupráca s OČTK.
  7. Všetky ostatné témy sú podružné. Komisia sa samozrejme môže venovať aj napríklad liečbe, ktorá bola dostupná oficiálne a nebola účinná alebo liečbe, ktorá dostupná mohla byť a možno by účinná bola. Okrem jednej témy, ktorú prešetriť treba dôsledne. Činnosť médií bývalého mainstreamu, ktoré aktívne spolupracovali na šírení strachu a vedomom šírení poplašných správ s cieľom nasmerovania verejnosti k jedinému riešeniu: vakcinácii. Príklad? Zámena pozitívnych a infekčných prípadov (stačilo úmyselne zmeniť jedno slovo).
  8. Všetky poznatky sú uvedené aj na tomto blogu. Stačí urobiť rešerš, netreba na to vysokú školu. Sú voľne dostupné, zazdrojované, treba ich vnímať v časových súvislostiach, na ich použitie nepotrebuje nikto súhlas.

OČTK by si malo pripraviť dostatočné odborné (znalecké) kapacity na paralelné preverenie zistení.

Predpokladom úspešného preverenia menežmentu plandémie je aj post šéfa Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou SR, ktorý je podľa môjho názoru aktuálne obsadený nesprávnou osobou.

Nesmiete zabudnúť na jednu podstatnú vec: Až do prešetrenia komisiou OKAMŽITE POZASTAVTE “OČKOVANIE” mRNA TERAPIOU vo všetkých vekových kategóriách.

mRNA terapia neostáva v mieste vpichu

A už je to aj v bývalom mainstreame. Topky o tom informujú v tomto článku (link TU). Ide o tzv. shedding, ktorý doteraz bývalý mainstream a faktčekeri považovali za vymýsel. V podstate ho však (podotýkam úmyselne) vyvracali iba doslovným výkladom a nepokúšali sa nikdy vyvrátiť konkrétne zistenia. Toto je link na pôvodnú štúdiu (TU).

Topky aj bývalý mainstream pri hodnotení štúdie ani v náznaku nerozumejú významu toho, čo práve opublikovali.

O čo teda ide?

Nosnou časťou nie je myokarditída, perikarditída, iné zápaly, a už vôbec nie početnosť zistení, ale niečo úplne iné. Ide o verejné priznanie tzv. sheddingu. Shedding je samostatný dôvod na okamžité zastavenie “očkovania” touto látkou. Bez akejkoľvek debaty. O hrozbe sheddingu sme na tomto blogu informovali ešte v čase, keď bolo možné očkovanie úradmi prehodnotiť a zastaviť.

mRNA kvôli nanolipidovým obalom (čo je pomerne dlhodobo známy fakt) neostáva v mieste vpichu a táto mRNA sa následne exprimuje v bunkách na iných miestach v tele (na to neurčených). Napríklad v pečeni, v srdci alebo aj v mozgu. Faktčekeri vytrvalo tvrdili, že vakcína je bezpečná, lebo ostáva v mieste vpichu, pritom toto tvrdenie je v rozpore s výsledkami biodistribučnej štúdie spoločnosti Pfizer. Štúdia bola známa ešte PRED spustením “očkovania” v SR a my sme na ňu upozorňovali. Preto je v budúcnosti nanajvýš nutné vyvodiť trestnoprávnu zodpovednosť voči zástupcom verejnej správy a verejne činným osobám, ktorí tento fakt popierali alebo kamuflovali. Obrana podozrivých bude zrejmá. Lebo to vravelo americké CDC, prípadne EMA a my len preberáme, nerozmýšľame, neoverujeme a ak sa oni zmýlili, asi sme sa aj my teda. To však na účinnú obranu zďaleka nestačí. V takom prípade totiž môže robiť šéfa ŠÚKL a iných úradov naozaj aj vrátnik.

Štúdia hovorí: shedding existuje. A faktom je automaticky aj to, že vznikajú tam popísané choroby. A vznikať aj naďalej budú aj keď vôbec nemali. Na vine je totiž ďalší omyl fakčekerov vrátane slovenských stálic internetu, ktorí tvrdili, že sa mRNA z génovej terapie nemôže prepísať do DNA. Ich dôkaz je teraz dôkazom proti nim samým. Pozrite si napríklad TU.

A to je aj podstatou tejto štúdie. Inými slovami, Topky opublikovali niečo, čo verifikuje existenciu dávno známeho mechanizmu zápalových procesov v rôznych tkanivách, kde sa mRNA dostala a kde sa dostať nemala a nesmela. mRNA technológia v spojení s nanolipidmi nemala byť preto vôbec nikdy povolená.

Pre čitateľov tohto blogu nič nové. Pre očkovaného, ktorý doteraz nevie pochopiť, prečo má furt dookola v jari a jeseni chrípku alebo kovid s ťažším priebehom, prečo vznikla kategória “náhle a nečakane” a prečo tu máme nárast turborakoviny, zrejme nepríjemná správa.

Prišla však neskoro. Skutok sa stal. Nečakám, že práve teraz niekomu na Generálnej prokuratúre odrazu svitne, začne trestné stíhanie vo veci (čo už mal dávno a zabrániť škodlivým následkom) a vykoná znalecké dokazovanie v načrtnutom smere. Ale ktovie. Týchto správ bude pribúdať. Salámovou metódou. Ako počas plandémie. Volá sa to normalizácia. Nesmú to očkovaným povedať okamžite. Nemáme totiž toľko voľných miest vo väzniciach, aby bolo možné odstíhať všetkých zodpovedných a nemôžeme si dovoliť, aby tí s poškodeným zdravím odrazu zistili, čo sa deje a vzali spravodlivosť do vlastných rúk, lebo všetci kompetentní zlyhali.

Mimochodom, existuje už aj štúdia, že mRNA putuje aj do placenty. Existuje preto vysoká miera rizika prenosu výroby S proteínu na ďalšie generácie exponovaných jedincov. Štúdia TU. Čo to môže spôsobiť v budúcnosti si radšej nechcime predstaviť.

Nežiaduce účinky sa budú prejavovať stále vo väčšej miere. Tu sa bohužiaľ bežný čitateľ bývalého mainstreamu mýli najviac. Predstavujú si totiž nežiaduce účinky ako “Hurvínek válku”. Ich predstava z diskusií vyzerá takto: ak sme neumreli hneď, už sa nič nemôže stať.

Ba hej. Patogénny prajming – vakcínou indukované autoimunitné ochorenia budú hitom nasledujúcich mesiacov a rokov. Horšie to bude s priónmi. A to je veľmi, veľmi zlá správa. Už sa totiž normalizuje aj v tejto oblasti. Isto ste si všimli prvé správy o amerických jeleňoch, ktoré trpia neurodegeneratívnymi ochoreniami a o tom, že sa očakáva, že to “čosi” preskočí na človeka. To je presne ten normalizačný príbeh. Jeho prológ. Aha.

A ak ste to dočítali až sem, pozrite si aj výzvu jedného občianskeho združenia na zastavenie aplikácie génovej terapie. Ak tak uznáte za vhodné, pripomeňte ju aj Vy kompetentným na Ministerstve zdravotníctva SR a na Úrade vlády SR. Ďakujeme.

Aktuálny vzťah Dolinkovej ministerstva zdravotníctva k mRNA

Ministerka Dolinková podpísala nasledovné usmernenie k vpravovaniu génovej terapie do tela detí. Uvidíme, ako sa postaví vláda SR k výzve na okamžité zastavenie tohto pokračujúceho experimentu na najmenších.

Autor: Peter Weis – advokát a konateľ právnickej kancelárie Weis & Partners

Zdroj: Advokátska kancelária Weis & Partners (1), (2), (3) / InfoVojna

Príspevok Advokát Weis poukazuje na čo sa pri vyšetrovaní Plandémie treba zamerať, hovorí tiež o potrebe vyvodiť trestnoprávnu zodpovednosť voči popieračom škodlivého účinku mRNA vakcín v službách štátu je zobrazený ako prvý na .