NATO zrušiť , žiada už i Elon Musk. Americké mainstreamové mádiá mažú fotky horiacich Abramsov…

www.slovanskenoviny.sk/rss Kým akýsi britský ambasádny úradník napáda R.Fica hovoriac , že SR je súčasť Západu a... Príspevok NATO zrušiť , žiada už i Elon Musk. Americké mainstreamové mádiá mažú fotky horiacich Abramsov… je zobrazený ako prvý na .

NATO zrušiť , žiada už i Elon Musk. Americké mainstreamové mádiá mažú fotky horiacich Abramsov…

www.slovanskenoviny.sk/rss

Kým akýsi britský ambasádny úradník napáda R.Fica hovoriac , že SR je súčasť Západu a mala by byť aj pevnou súčasťou NATO, zatiaľ americko-juhoafrický podnikateľ, miliardár a mysliteľ E. Musk /reddit.com/ v súlade s D.Sachsom znovu prehlasuje, že NATO je chorý prvok svetovej politiky a žiada jeho zrušenie. Podľa Muska stratilo NATO svoje opodstatnenie potom, čo zanikla Varšavská zmluva, RVHP a ďalšie komunistické organizácie.

Dnes NATO podľa Muska už iba jatrí vzťahy Západ-Východ a svojou expanzívnou politikou voči Rusku a Číne pripravuje podmienky na rozpútanie 3.sv. vojny. Musk nie je len tak hocikto. Nie je to žiaden Snowden alebo T. Carlson. Povráva sa o ňom, že je hlavou tzv. tretieho novonastupujúceho centra moci v USA /popri konzervatívno-angloamerickom rotschildovskom a liberálno-progresivistickom sorosovskom centre/.

Americký vojensko-priemyselný komplex lavíruje medzi zameraním sa na pro-NATOvskou a proti-NATOVSKOU orientáciou. Štiepi sa od odvetvia k odvetviu. Podnikatelia, ktorí stoja za výrobou a exportom skvelých amerických tankov prežívajú t.č. zlé obdobie. Nadávajú na GŠ OS UA, ktorý nasadil tanky Abrams na stepné bojisko pri Avdejeveke a Marijinke bez leteckej podpory. Spôsobil tým nielen materiálne ale aj reputačné zničenie 5 z 31 tankov Abrams poslaných na Ukrajinu. Výrobcovia a predajcovia Abramsov sa teraz snažia zachrániť čo sa dá. Vyhlásili totálny zákaz uverejňovania horiacich Abramsov vo svetových médiách. Vyhlásili pohon na zábery horiacich Abramsov na internete. Mažú a mažú, – každý záber a každú internetovú stránku, na ktorej sa postihnuté Abramsy objavia.

Vývoj na frontoch je stabilizovaný. Rusi naďalej útočia, Ukrajinci sa po prvotnom šoku z pádu Avdejevky snažia zachytiť na nových obranných líniách a kde sa to dá, podnikajú protiútoky. Viac než v priamych bojoch sa ale banderovcom ako tradične darí v útokoch na ruské zázemie. Dnes v noci zaútočilo nebývalé množstvo 31 bojových ukrajinských dronov na krymskú Feodosiju a okolie. Rusi tvrdia, že sa im všetky drony podarilo zlikvidovať. Väčšie škody a straty na životoch neboli hlásené. Premávka na krymskom moste a na priľahlej diaľnici však bola na krátky čas pozastavená.

Ťažké boje prebiehajú pri Rabotine, ale i pri Tonenkoje, Verbovoje, Berdiči, Krasnogorovka a ďalších lokalitách tzv. sivej zóny. Ruská ofenzíva teraz ide v smere na Kuračovo a Ugledar a najmä na Časov Jar a na zvyšky DNR, ktoré sú ešte v ukrajinských rukách. Boje nie sú ľahké, lebo Ukrajinci sa uchytili na terénnych vyvýšeninách /napr. Očeriotino/ a pri kanáloch, rybníkoch a priehradách, ktorých tu nie je málo. Ukrajinské zdroje hlásia protiofenzívne snahy OS UA pri Tabajevke a dneperských ostrovoch pri Chersone.

Celkovo možno konštatovať, že sa OS UA snažia o stabilizáciu frontov, kým OS RF sa usilujú svoje víťazné ťaženie po páde Avdejevky čo najviac maximalizovať.

AUTOR: trikopce

ZDROJ: Blog Pravda

Príspevok NATO zrušiť , žiada už i Elon Musk. Americké mainstreamové mádiá mažú fotky horiacich Abramsov… je zobrazený ako prvý na .