V bratislavskom Starom Meste našli telo mŕtveho muža vo výkone väzby. Údajne ho udusil spoluväzeň

Bratislava 21. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Polícia SR-Trenčiansky kraj) Aktualizované 21. marca 2023 11:48 V bratislavskom Starom Meste na Chorvátskej ulici našli v utorok ráno telo mŕtveho muža vo výkone väzby. Udalosť je v štádiu vyšetrovania. Bratislavská polícia o tom informovala na sociálnej sieti "Privolaným obhliadajúcim lekárom bola nariadená súdnolekárska pitva," ozrejmila.… Príspevok V bratislavskom Starom Meste našli telo mŕtveho muža vo výkone väzby. Údajne ho udusil spoluväzeň zobrazený najskôr Hlavné správy.

V bratislavskom Starom Meste našli telo mŕtveho muža vo výkone väzby. Údajne ho udusil spoluväzeň

Bratislava 21. marca 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook/Polícia SR-Trenčiansky kraj) Aktualizované 21. marca 2023 11:48 V bratislavskom Starom Meste na Chorvátskej ulici našli v utorok ráno telo mŕtveho muža vo výkone väzby. Udalosť je v štádiu vyšetrovania. Bratislavská polícia o tom informovala na sociálnej sieti "Privolaným obhliadajúcim lekárom bola nariadená súdnolekárska pitva," ozrejmila.…

Príspevok V bratislavskom Starom Meste našli telo mŕtveho muža vo výkone väzby. Údajne ho udusil spoluväzeň zobrazený najskôr Hlavné správy.