Prezidentka hovorila s rakúskym prezidentom o energetike i hraničných kontrolách

Bratislava 31. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Prezidentka SR Zuzana Čaputová vidí priestor na užšiu spoluprácu Slovenska s Rakúskom v oblasti produkcie elektrickej energie a zelených technológií. Ako poukázala, až 80 percent elektriny produkuje Rakúsko z obnoviteľných zdrojov. Uviedla to v utorok na spoločnej tlačovej konferencii s rakúskym prezidentom Alexandrom… Príspevok Prezidentka hovorila s rakúskym prezidentom o energetike i hraničných kontrolách zobrazený najskôr Hlavné správy.

Prezidentka hovorila s rakúskym prezidentom o energetike i hraničných kontrolách

Bratislava 31. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Prezidentka SR Zuzana Čaputová vidí priestor na užšiu spoluprácu Slovenska s Rakúskom v oblasti produkcie elektrickej energie a zelených technológií. Ako poukázala, až 80 percent elektriny produkuje Rakúsko z obnoviteľných zdrojov. Uviedla to v utorok na spoločnej tlačovej konferencii s rakúskym prezidentom Alexandrom…

Príspevok Prezidentka hovorila s rakúskym prezidentom o energetike i hraničných kontrolách zobrazený najskôr Hlavné správy.