Uznávaný profesor prehral súd, teraz musí na “prevýchovu”. Dôvod? Vlastný názor na LGBT či covid opatrenia

Bratislava 28. augusta 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:Facebook/Dr Jordan B Peterson)   Peterson sľubuje, že v prípade potreby sa obráti na Najvyšší súd, ale ak bude jeho odvolanie zamietnuté, zúčastní sa na kurze a odvysiela ho v mene slobody prejavu, píše Tamás Orbán pre The European Conservative Traja ontarijskí sudcovia jednohlasne rozhodli v… Príspevok Uznávaný profesor prehral súd, teraz musí na “prevýchovu”. Dôvod? Vlastný názor na LGBT či covid opatrenia zobrazený najskôr Hlavné správy.

Uznávaný profesor prehral súd, teraz musí na “prevýchovu”. Dôvod? Vlastný názor na LGBT či covid opatrenia

Bratislava 28. augusta 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:Facebook/Dr Jordan B Peterson)   Peterson sľubuje, že v prípade potreby sa obráti na Najvyšší súd, ale ak bude jeho odvolanie zamietnuté, zúčastní sa na kurze a odvysiela ho v mene slobody prejavu, píše Tamás Orbán pre The European Conservative Traja ontarijskí sudcovia jednohlasne rozhodli v…

Príspevok Uznávaný profesor prehral súd, teraz musí na “prevýchovu”. Dôvod? Vlastný názor na LGBT či covid opatrenia zobrazený najskôr Hlavné správy.